top of page
Zbruch-mototravel-main.jpg

Збруч

Ціна

9000 грн

Дати

31 серпня - 1 вересня

Тип туру

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

200 км, грунтові дороги і стежки

Маршрут

Сатанів - Іванковецькі штольні - Гусятин - Сидорівський замок - Скала-Подільська - Бережанка - Залуччя - Гермаківка - Чорнокозинський замок - Кудринецький замок - Завалля - Нагоряни - Кам’янець-Подільський

Zbruch-mototravel-map.jpg

Досліджуємо давній кордон між Заходом і Сходом: старовинні прикордонні містечка, численні замки, закинуті дороги і вигадливий подільський рельєф.

Збруч — особлива річка на карті України. Вона неодноразово слугувала природним кордоном між різними державами: Польщею і Литвою, Австро-Угорською і Російською Імперіями, Польщею і СРСР. На крутих берегах Збруча побудовано купа замків, тут багата природа і надзвичайно цікавий для катання по бездоріжжю рельєф.

Ми починаємо наш позашляховий мототур в курортному містечку Сатанів: збираємось в п’ятницю ввечері в готелі, відпочиваємо, в суботу зранку вирушаємо на маршрут довжиною близько 100 км. Стартуємо з мальовничого штучного водоспаду на Збручі, потім заїдемо в закинуті вапнякові штольні, загублені в густому лісі, будемо проїжджати крутим берегом річки на насолоджуватится краєвидами. Також відвідаємо два замки, які височіють над Збручем — Сидорівський та Скала-Подільський. На ночівлю зупинимось в Скалі-Подільській.


Офроудна програма другого дня туру — це також близько 100 км бездоріжжя вздовж Збруча. Будуть непролазні хащі, стежки замість доріг, закинуті села та швидкі гравійні ділянки. Наприкінця дня, пробиваючись через густий ліс, ми дістанемось Кудринецького замку, який в давнину захищав ці землі від нападів татар. Завершуємо тур в Кам’янці-Подільському: селимось в готель, вечеряємо, відпочиваємо. Наступного дня роз’їжджаємось по домам.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелях 2-3*, 2-місні номери

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми збираємось ввечері в

Сатанові, селимось в готель, відпочиваємо. Наступного ранку вирушаємо на маршрут, проїжджаємо близько 100 км бездоріжжям, на ночівлю зупиняємось в смт. Скала-Подільська.

 

Другий день туру — це також близько 100 км бездоріжжям з фінішем в Кам’янці-Подільському. Селимось в готель, відпочиваємо, наступного ранку роз’їжджаємось.

 

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски, броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо близько 100 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 90-100 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

Проживання

Три ночівлі в готелях 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі боти, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії і цікаві місця

Сатанів

Старовинне подільське містечко на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей, відомий бальнеологічний курорт. Має чимало пам’яток архітектури: синагога XV ст, руїни замку, міська брама XV ст тощо.

Іванковецькі штольні

Закинуті в 1970-х вапнякові штольні, розташовані в глухому лісі поблизу села Іванківці. Мають безліч ходів, кілька ярусів, загальна довжина тунелів становить до 20 км. В один із входів штольні можна заїхати мотоциклом.

 

Сидорівський замок

Відомий також як “замок-корабель”. Побудований в XVII ст, мав 7 веж і витягнуту з півночі на південь форму. Сильно постраждав від турецької навали 1672 року, згодом занепав.

Скала-Подільський замок

Давня назва замку — Скала над Збручем. Збудований в 1370-х роках на місці дерев’яної фортеці. Неодноразово руйнувався і відбудовувався. В XVIII ст був перебудований на палац в бароковому стилі. 

 

Чорнокозинський замок

Залишки фортеці XIV ст, однієї з найдавніших на Поділлі. В давнину тут була резиденція Кам’янецьких єпископів.

Кудринецький замок

Фортеця XVII ст на річці Збруч. Побудована неподалік від молдавського кордону, на так званому Волоському шляху. Захищала ці землі від нападів татар.

Кам’янець-Подільський

Старовинне подільське місто, яке має величезну кількість історичних пам’яток. Найважливіша з них — фортеця XVI століття, споруджена на краю каньйону річки Смотрич. Один з найкраще збережених середньовічних замків України.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page