top of page

Бонусна програма

Ми любимо наших клієнтів, які їздять з нами часто і далеко. І нараховуємо їм бонуси за тури, щоб вони мали змогу подорожувати ще більше.

Як це працює?

Клієнт Mototravel, який з'їздив з нами в будь-який закордонний мототур (або низку турів по Україні протягом одного сезону), стає учасником* Бонусної програми та може накопичувати Бонусні милі.  

 

Участь в Бонусній програмі є безстроковою. Втім, вона може бути анульована, якщо учасник програми протягом року не з'їздив з нами в жодний мототур, український чи закордонний.

 

*участь в турах не є гарантією участі в Бонусній програмі. Остаточне рішення про це приймає Mototravel

Що таке бонусні милі?

З кожного мототуру, в якому бере участь учасник Бонусної програми, він отримує Бонусні милі. Вони нараховуються відповідно до вартості мототуру:

- 10% мототури по Україні;

- 5% закордонні мототури.

 

Це – віртуальні гроші, які учасник Бонусної програми може витратити в будь-якому нашому наступному закордонному мототурі. Разова витрата бонусних миль не може перевищувати 25% від вартості мототуру.  

 

Як витрачати бонусні милі під час війни?

Якщо учасник Бонусної програми не має право виїзду за кордон на час дії воєнного стану, він зможе скористатися своїми бонусами протягом року після Перемоги та відкриття кордонів.

 

Як дізнаватися про свій баланс Бонусних миль?

Ми регулярно повідомлятимемо про це електронною поштою кожного учасника Бонусної програми.

bottom of page