top of page

Запитання-відповіді

 • Що потрібно, щоб поїхати у ваш тур?
  Мати категорію “А” та вміти їздити на мотоциклі. Ще краще — мати власний мотоцикл. Якщо у вас немає свого двоколісного — запропонуємо вам байк в оренду. Також вам потрібно мати необхідне екіпірування: шолом, рукавички, куртка, мотоботи. Повний список речей, необхідний для кожного конкретного туру, ми надаємо. Якщо чогось бракує — допомагаємо придбати за найкращими цінами.
 • У мене є лише один вихідний на тиждень. Я можу поїхати з вами в тур?
  Так. Ми проводимо одноденні тури: виїзд зранку, повернення додому засвітло ввечері. Більшість наших мототурів по Україні тривають 2-3 дні. Закордонні тури тривають від 5 днів і довше.
 • Я вмію їздити, але власного мотоцикла не маю. Що ви можете мені запропонувати?
  В усі українські мототури та деякі закордонні клієнти їздять на власних мотоциклах. Якщо свого мотоцикла поки що немає, а кататися хочеться — ми можемо підібрати байк в оренду. Більшість закордонних турів проводиться на орендованих мотоциклах.
 • Ви ділите ваші тури на ROAD, ADVENTURE і OFFROAD. Що це означає?
  ROAD — це шосейні тури асфальтованими дорогами, в які можна їхати на мотоциклі будь-якого класу: стріт, турист, круізер чи навіть спортбайк. В усі ROAD-тури можна їхати з пасажиром. ADVENTURE-тури призначені винятково для ендуро-туристів. В таких турах ми їздимо хорошим та поганим асфальтом, грунтовими та лісовими дорогами. ADVENTURE-тури проходять, як правило, без пасажирів. OFFROAD-тури проводяться лише для підготовлених райдерів на підготовлених ендуро-туристах або дуал-спорт мотоциклах. Усі, хто бажає взяти участь в такому мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у нашого інструктора. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор пояснює, як проїжджати складні ділянки, та допомагає райдерам правильно долати їх. Кожний наш OFFROAD-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.
 • З чого складається ціна ваших турів?
  У вартість кожного туру входить ночівля в готелях, сніданки, супровід досвідченим мотогідом, технічна підтримка, екскурсійна програма, трансфери (внутрішні авіаперельоти, таксі з аеропорту та в аеропорт). Якщо мототур проходить на орендованих мотоциклах, у вартість включено оренду техніки. Також в деяких турах ми включаємо у вартість не лише сніданки, але й інше харчування.
 • За що треба доплачувати додатково?
  Заправки, обіди та вечері, алкоголь та інші розваги, авіапереліт на місце старту туру і назад, якщо йдеться про закордонну поїздку.
 • Що таке "технічна допомога", яка входить у вартість кожного вашого туру?
  Всі наші тур-лідери — трохи механіки. Вирушаючи з нами в тур, ви абсолютно не переймаєтесь можливими технічними проблемами, які можуть трапитися в дорозі. В кожний тур ми беремо з собою набір необхідних інструментів, засобів для ремонту, універсальних запчастин, тощо. Пробило колесо чи погнуло диск, сів акумулятор, тріснув картер, залило водою глушник, розбило колісний підшипник, просто не заводиться — всі ці технічні проблеми ми успішно вирішуємо в наших турах. Ремонтуємо мотоцикл в польових умовах мотоцикл, і ви їдете далі. У разі форс-мажорних ситуацій, коли мотоцикл неможливо поставити на колеса, ми допомагаємо викликати мотоевакуатор. Ця послуга оплачується додатково.
 • Чи входить у вартість ваших турів страхування?
  Ні, медична страховка оплачується окремо. Для українських мототурів вона не є обов'язковою, але ми радимо страхуватися від нещасних випадків перед кожним нашим туром.
 • Ви справді проїхали всі свої маршрути? Чи склали їх з інтернету?
  Всі мототури, які ми пропонуємо, особисто складені нами, перевірені та проїжджені на мотоциклах. Так, наші інструктори були практично на всіх континентах та об'їхали вздовж і впоперек Україну.
 • Скільки ви проїжджаєте за день у ваших турах?
  Ми будуємо маршрут так, щоб за день проїжджати не більше 350-400 км. Якщо їздимо грунтовими дорогами — до 200 км за день. З нашого досвіду, це оптимальна відстань, щоб не втомитися і мати сили і бажання продовжувати мотоподорож наступного дня.
 • Яка крейсерська швидкість у ваших турах?
  Якщо йдеться про шосейний тур, де ми їздимо тільки асфальтованими дорогами, швидкість на автобанах становить 120-130 км. На другорядних асфальтованих дорогах ми їздимо не швидше 100 км/год. На бездоріжжі — максимум 60 км/год.
 • У мене 400-кубовий мотоцикл. Чи можу я поїхати у ваш тур?
  Так. Якщо йдеться про ROAD-тур, головне, щоб ваш мотоцикл тримав на трасі крейсерські 120-130 км/год. В ADVENTURE і OFFROAD-турах вимоги до швидкості ще нижчі, не більше 90-110 км/год.
 • Чи можна брати у ваші тури пасажирів?
  Всі наші шосейні тури, позначені словом ROAD, підходять для їзди з пасажиром.
 • Чи можна у вас купити тільки трек маршрута і поїхати в тур самому?
  Ні, таку послугу ми не надаємо.
bottom of page