top of page
vinnytsya-mototravel-main.jpg

Вінниччина

Ціна

7000 грн

Дати

21-22 вересня

Тип туру

ADVENTURE

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

400 км, асфальт, ґрунтові і гравійні дороги

Маршрут

Вінниця - Браїлів - Чернятин - Митки - Муровані Курилівці - Нишівці - Липчани - Козлів - Нагоряни - Яришів - Лядова - Могилів-Подільський - Буша - Ямпіль - Дзигівка - Стіна - Томашпіль - Шпиків - Печера - Немирів

vinnytsya-mototravel-map.jpg

Дороги, що петляють долинами річок, панські садиби, скельні монастирі, неймовірний каньйон Дністра та клімат, як в Криму

Південь Вінницької області може стати справжньою туристичною перлиною України. Тут є пишні панські садиби і старовинні печерні монастирі, тут особливий теплий клімат і надзвичайно красивий Дністер. А ще зовсім нерозвинена туристична інфраструктура і багато грунтових доріг — те, що треба для ADVENTURE-туру!

 

Ми починаємо наш мототур у Вінниці: збираємось ввечері в готелі, ночуємо та наступного ранку вирушаємо на південь. Першу половину дня їздимо другорядним асфальтом та сільськими грунтовками, оглядаємо панські садиби в Чернятині та Митках. Потім через глухі села і польові дороги в’їжджаємо в долину Дністра. Ви здивуєтесь, наскільки тут все схоже на Крим: пласкі вапнякові гори, теплий клімат, суха рослинність, а замість моря — Дністер! Ми будемо до вечора кататися цим “подільським Кримом”, заїжджати на крутезні оглядові точки та споглядати захід сонця над Дністром. На ночівлю зупиняємось в Могилів-Подільському.

 

Ранок неділі починаємо з відвідування сусіднього селища Буша, яке в давнину було потужним козацьким містом. Від тих часів збереглися вежа фортеці, козацький цвинтар та інші пам’ятки. Околиці Буші також цікаві своїм вигадливим рельєфом, який ми будемо досліджувати: Гайдамацький яр, каньйон річки Мурафа, печери закинутого скельного монастиря над Дністром.

 

Після Буші починаємо рух в зворотному напрямку. Ми будемо їхати польовими грунтовками і сільськими бруківками, заїдемо помилуватися панорамою села Стіна, поблизу села Печера звернемо до Південного Бугу, на довжелезну 100-метрову кладку через річку. Близько 16:00 виїжджаємо на рівний асфальт в районі Немирова, звідти роз’їжджаємося по домам.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелі 3* (двомісні номери)

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває два дні / дві ночівлі. Ми збираємось у Вінниці в п’ятницю ввечері, селимось в готель, відпочиваємо. Наступного ранку виїжджаємо на маршрут довжиною близько 200 км. На ночівлю зупиняємось в Могилів-Подільському. Маршрут другого дня — це до 200 км грунтових і асфальтованих доріг з фінішем в Немирові.

 

Тип мототуру: ADVENTURE

дороги: другорядний асфальт, грунтові та гравійні дороги, легкий офроуд. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс та крейсерською швидкістю на асфальті 120 км/год. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, універсальні шини. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому 200 км на день. Швидкість становитиме 100-120 км/год на асфальті і не вище 60 км/год на бездоріжжі.

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Дві ночівлі в готелях 3* (двомісні номери). За доплату можливе окреме поселення.

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Решта харчування оплачується окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. ​Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Палац Вітославських-Львових, Чернятин

Неоготичний палац 1830 року, побудований родиною польських поміщиків Вітославських. Зберігся в гарному стані, зараз тут діє аграрний коледж.

 

Садиба Чихачова, Митки

Палац в неоготичному стилі, побудований в 1860-1870-х роках російським адміралом Чихачовим. Садиба зовні перебуває в чудовому стані, зараз тут діє загальноосвітня школа.

 

Лядовський скельний монастир

Чоловічий монастир, розташований на скельній терасі 90-метрової гори. Заснований в 1013 році. З оглядового майданчика монастиря відкривається неймовірний вид на Дністер.

 

Буша

Старовинне село на кордоні з Молдовою. В часи Хмельниччини Буша мала потужний замок, статус міста і 16 тисяч населення. Під час українсько-польських воєн була фактично знищена. З тих часів збереглися залишки фортеці, старовинний козацький цвинтар. В Буші є також більш ранні пам'ятки, зокрема, скельний храм V ст.

Стіна

Село на Вінниччині, в минулому — місто Янгород. Розташоване в дуже мальовничій долині річки Русави. В 1650-х роках тут була козацька фортеця, яку неодноразово намагалися штурмувати поляки.

 

Підвісний міст через Південний Буг

Унікальний міст в селі Забужжя, єдина така мостова споруда через Південний Буг. Довжина кладки — 100 м, ширина — 1,3 м.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page