

Тур-лідер
Андрій Титаренко
Мотоцикли
власні адвенчер або дуал-спорт мотоцикли
Кілометраж і покр иття
300 км
грунтові дороги і стежки
Маршрут
Кам’янець-Подільський - Зубрівський віадук - Панівці - Збруч - Завалля - Кудринецький замок - Чорнокозинський замок - Гермаківка - Залуччя - Скала-Подільська - Сидорівський замок - Гусятин - Іванковецькі штольні - Івахновецькі товтри - Нігин - Кам’янець-Подільський

Досліджуємо давній кордон між Заходом і Сходом, який проходив по річці Збруч
Збруч – особлива річка на карті України. Вона неодноразово слугувала природним кордоном між різними державами: Польщею і Литвою, Австро-Угорською і Російською Імперіями, Польщею і СРСР. На крутих берегах Збруча побудовано купу замків, тут багата природа і надзвичайно цікавий для катання бездоріжжям рельєф.
Ми починаємо наш позашляховий мототур в Кам’янці-Подільському — давній столиці регіону. Їдемо до гирла Збруча, де ця річка впадає в Дністер, минаємо недобудований Зубрівський віадук — вражаючу пам’ятку віком більше ста років. Потім грунтовими дорогами і крутими стежками виїжджаємо до Кудринецького замку, з якого відкривається краєвид на старовинний Волоський шлях. Через густий ліс пробиваємось до села Чорнокозинці, рухаємось вздовж Збруча аж до містечка Скала-Подільська. Тут зупиняємось на ночівлі.
Програма другого дня туру складається з двох частин. До обіду ми будемо їхати вздовж Збруча винятково бездоріжжям. Будуть непролазні хащі, стежки замість доріг, закинуті села та швидкі гравійні ділянки. Окремий пункт нашої програми — закинуті Іванковецькі штольні, в які можна заїхати на мотоциклах. Після обіду візьмемо курс на Кам’янець-Подільський і будемо їхати товтрами — невисокими вапняковими горами, які мільйони років тому були вкриті морем. Ввечері фінішуємо в тому ж готелі, відпочиваємо. Наступного ранку роз’їжджаємось.




Входить у вартість туру
три ночівлі в готелях 2-3*, 2-місні номери
сніданки
супровід досвідченим мотогідом
технічна підтримка
Не входить у вартість
бензин
решта харчування
Деталі туру
Загальні
Наш мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми збираємось ввечері в
Кам’янці-Подільському, селимось в готель, відпочиваємо. Наступного ранку вирушаємо на маршрут, проїжджаємо близько 120 км, ночуємо поблизу с. Скала-Подільська. Другий день туру — це трек довжиною близько 150 км з фінішем в Кам’янці-Подільському. Селимось в готель, відпочиваємо, наступного ранку роз’їжджаємось.
Тип мототуру: OFFROAD
дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски, броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на мотоциклі класу адвенчер, але за наявності у райдера відповідних навичок.
мотоцикли: власні адвенчер або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.
пасажири: мототур проводиться без пасажирів.
Режим їзди
Ми проїжджатимемо в середньому 150 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 90-100 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.
Кількість учасників
Не більше 10.
Проживання
Три ночівлі в готелях 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.
Харчування
Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.
Екіпіровка та спорядження
Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі боти, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.
Технічна допомога
Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).
Екскурсії і цікаві місця
Кам’янець-Подільський
Старовинне подільське місто, яке має величезну кількість історичних пам’яток. Найважливіша з них — фортеця XVI століття, споруджена на краю каньйону річки Смотрич. Один з найкраще збережених середньовічних замків України.
Зубрівський віадук
Недобудований залізничний міст 1916 року через річку Смотрич. Висота пілонів — близько 30 м. Віадук був частиною міжнародного інфраструктурного проекту “Слов’янський шлях” та мав з’єднати порти Адріатичного моря із Санкт-Петербургом.
Кудринецький замок
Фортеця XVII ст на річці Збруч. Побудована неподалік від молдавського кордону, на так званому Волоському шляху. Захищала ці землі від нападів татар.
Чорнокозинський замок
Залишки фортеці XIV ст, однієї з найдавніших на Поділлі. В давнину тут була резиденція Кам’янецьких єпископів.
Скала-Подільський замок
Давня назва замку — Скала над Збручем. Збудований в 1370-х роках на місці дерев’яної фортеці. Неодноразово руйнувався і відбудовувався. В XVIII ст був перебудований на палац в бароковому стилі.
Сидорівський замок
Відомий також як “замок-корабель”. Побудований в XVII ст, мав 7 веж і витягнуту з півночі на південь форму. Сильно постраждав від турецької навали 1672 року, згодом занепав.
Іванковецькі штольні
Закинуті в 1970-х вапнякові штольні, розташовані в глухому лісі поблизу села Іванківці. Мають безліч ходів, кілька ярусів, загальна довжина тунелів становить до 20 км. В один із входів штольні можна заїхати мотоциклом.
Івахновецькі товтри
Пасмо безлісих товтр висотою 50-60 м поблизу с. Івахнівці. Товтри — це вапнякові гори, утворені живими організмами. Мільйони років тому вони були дном моря.
Забронювати тур
Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру