top of page
ternopil-mototravel-offroad-main.jpg

Тернопільщина

Ціна

9000 грн

Тип туру

Дати

20-21 липня

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

250 км, грунтові дороги і стежки, броди

Маршрут

Чортків - Лисівці - Мишків - Більче-Золоте - печера “Язичницька” - Синьків - Городок - Добрівляни - Іване-Золоте - водоспад “Дівочі сльози” - Джуринський водоспад - Шутроминці - Литячі - Жниброди - водоспад “Над Стрипою” - Русилівські водоспади - Язловець - Чортків

ternopil-mototravel-offroad-map.jpg

Офроуд, не гірший, ніж в Карпатах: кам'янисті підйоми і спуски, непролазні лісові стежки, грунтові серпантини і численні броди

Вважається, що справжній офроуд в Україні можна знайти лише в Карпатах. Ми дослідили Тернопільщину і готові повести вас маршрутом, де буде найрізноманітніше бездоріжжя: кам’янисті підйоми і спуски, непролазні лісові стежки, грунтові серпантини і численні броди. А також краєвиди, від яких захоплює подих!

 

Починаємо мототур в Чорткові: збираємось в готелі, відпочиваємо, наступного ранку вирушаємо долиною річки Серет в бік Дністра. Нас чекають грунтові дороги, броди, а також важкодоступні для звичайних туристів пам’ятки. Так, в селі Монастирок заїдемо до печери “Язичницької” — давньослов’янського скельного храму IX ст, розташованого високо над річкою. Ближче до вечора виїдемо до Дністра та будемо їхати максимально близько до берега, милуючись краєвидами. На ночівлю зупиняємось поблизу Заліщиків.

 

На другий день ускладнюємо маршрут: тепер у нас будуть броди, багато бродів! А також купа водоспадів, і починаємо ми з непростого офроуд-треку до грандіозного Джуринського водоспаду — найвищого рівнинного водоспаду України. Весь день ми будемо їздити грунтовими серпантинами та зупинятися на неймовірно красивих оглядових точках, покатаємося справжньою Альпійською долиною і подолаємо брід через повноводу річку Стрипу. В цивілізацію виїжджаємо біля Язловецького замку, потім польовими дорогами доїжджаємо до Чорткова, де завершуємо мототур.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелях 2-3*, 2-місні номери

  • сніданки

  • відпочинок в чанах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми прибуваємо ввечері в Чортків, селимось в готель, зранку вирушаємо на маршрут. Проїжджаємо близько 100 км грунтовками та бездоріжжям, на ночівлю зупиняємось поблизу Заліщиків.

 

Маршрут другого дня — більш різноманітний та складніший офроуд. Проїжджаємо близько 140 км, фінішуємо в Чорткові в тому ж готель, відпочиваємо в чанах. Наступного ранку роз’їжджаємося по домам.

 

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски, броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо 100-150 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 90-100 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

Проживання

Три ночівлі в готелях 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії і цікаві місця

Чортків

Місто на Західному Поділлі, відоме з 1522 року. Найвідоміші пам’ятки Чорткова — замок XV ст, міська ратуша, магістрат.

Печера “Язичницька”

Дохристиянський печерний храм IX ст, розташований на скелі над річкою Серет. Складається з невеликого гроту, поділеного на кілька частин. Поруч із гротом лежить великий жертовний камінь язичників, в пізніші часи на ньому вирубано хрест. На жертовнику зберігся рівчак-кровосток.

 

Водоспад “Дівочі сльози”

Мальовничий водоспад в урочищі Пустельня, поблизу села Устечко. Складається з природного гроту, вхід до якого закриває водоспад.

Джуринський водоспад

Найвищий рівнинний водоспад України загальною висотою 16 м. Розташований на річці Джурин, складається з трьох каскадів. Є кілька версій появи водоспаду: зміна русла річки турками-османами під час облоги Червоногородського замку, природний прорив між паралельними ділянками річища, будівництво млина.

 

Червоногородський замок

Фортеця XVII ст поблизу зниклого міста Червоногород (зараз окраїна села Нирків). В XIX ст перебудований на палац, був оточений великим парком з фонтанами. На даний момент збереглися лише дві вежі замку.

Оглядовий майданик “Інь і Янь”

Одна з найбільш видовищних точок огляду Дністра, яка знаходиться поблизу села Литячі. В цьому місці річка утворює широкий каньйон зі стрімкими берегами. Посеред Дністра видно острів, розділений протокою. 

Водоспад “Над Стрипою”

Мальовничий каскадний водоспад на невеликій притоці річки Стрипа. Дорога до нього — це русло гірської річки. 

Русилівські водоспади

Кілька каскадних водоспадів на притоці річки Стрипа. Протікають в глибокому каньйоні серед лісу.

Язловецький замок та палац

Оборонний комплекс (замок і палац) в с. Язловець. Побудований в XVII ст, замок і палац з’єднував високий підвісний міст. Палац добре зберігся, зараз тут діє монастир. Замок вимагає реставрації.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page