top of page
ternopil-mototravel-offroad-main.jpg

Тернопільщина

Ціна

11 000 грн

Тип туру

Дати

27-28 липня

OFFROAD

mars-mototravel.jpg

Гід туру

Марс

Краснящих

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

300 км, грунтові дороги і стежки, броди

Маршрут

Чортків - Лисівці - Мишків - Більче-Золоте - печера “Язичницька” - Синьків - Городок - Добрівляни - Іване-Золоте - водоспад “Дівочі сльози” - Джуринський водоспад - Шутроминці - Литячі - Жниброди - водоспад “Над Стрипою” - Русилівські водоспади - Язловець - Чортків

ternopil-mototravel-offroad-map.jpg

Офроуд, не гірший, ніж в Карпатах: кам'янисті підйоми і спуски, непролазні лісові стежки, грунтові серпантини і численні броди

Вважається, що справжній офроуд в Україні можна знайти лише в Карпатах. Ми дослідили Тернопільщину і готові повести вас маршрутом, де буде найрізноманітніше бездоріжжя: кам’янисті підйоми і спуски, непролазні лісові стежки, грунтові серпантини і численні броди. А також краєвиди, від яких захоплює подих!

 

Починаємо мототур в Чорткові: збираємось в готелі, відпочиваємо, наступного ранку вирушаємо долиною річки Серет в бік Дністра. Нас чекають грунтові дороги, броди, а також важкодоступні для звичайних туристів пам’ятки. Так, в селі Монастирок заїдемо до печери “Язичницької” — давньослов’янського скельного храму IX ст, розташованого високо над річкою. Ближче до вечора виїдемо до Дністра та будемо їхати максимально близько до берега, милуючись краєвидами. На ночівлю зупиняємось в наметах поблизу Джуринського водоспаду.

 

На другий день ускладнюємо маршрут: тепер у нас будуть броди, багато бродів! А також купа водоспадів. Весь день ми будемо їздити грунтовими серпантинами та зупинятися на неймовірно красивих оглядових точках, покатаємося справжньою Альпійською долиною і подолаємо брід через повноводу річку Стрипу. В цивілізацію виїжджаємо біля Язловецького замку, потім польовими дорогами доїжджаємо до Чорткова, де завершуємо мототур.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелях 2-3*, 2-місні номери

  • сніданки

  • відпочинок в чанах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • авто підтримки

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми прибуваємо ввечері в Чортків, селимось в готель, зранку вирушаємо на маршрут. Проїжджаємо близько 150 км грунтовками та бездоріжжям, на ночівлю зупиняємось в наметах поблизу Джуринського водоспаду.

Маршрут другого дня — більш різноманітний та складніший офроуд. Проїжджаємо близько 140 км, фінішуємо в Чорткові в тому ж готель, відпочиваємо в чанах. Наступного ранку роз’їжджаємося по домам.

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски, броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому по 150 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 90-100 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 8.

Проживання

Дві ночівлі в готелях 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері. Одну ніч проведемо в наметах.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик. Враховуючи ночівлю в наметах, обов'язкова наявність спорядження для кемпінгу: намет, спальник, каремат.

Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.
 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Авто підтримки

Тур супроводжуватиме авто підтримки, в яке можна завантажити речі та спорядження для ночівлі в наметах.

 

Екскурсії і цікаві місця

Чортків

Місто на Західному Поділлі, відоме з 1522 року. Найвідоміші пам’ятки Чорткова — замок XV ст, міська ратуша, магістрат.

Печера “Язичницька”

Дохристиянський печерний храм IX ст, розташований на скелі над річкою Серет. Складається з невеликого гроту, поділеного на кілька частин. Поруч із гротом лежить великий жертовний камінь язичників, в пізніші часи на ньому вирубано хрест. На жертовнику зберігся рівчак-кровосток.

 

Водоспад “Дівочі сльози”

Мальовничий водоспад в урочищі Пустельня, поблизу села Устечко. Складається з природного гроту, вхід до якого закриває водоспад.

Джуринський водоспад

Найвищий рівнинний водоспад України загальною висотою 16 м. Розташований на річці Джурин, складається з трьох каскадів. Є кілька версій появи водоспаду: зміна русла річки турками-османами під час облоги Червоногородського замку, природний прорив між паралельними ділянками річища, будівництво млина.

 

Червоногородський замок

Фортеця XVII ст поблизу зниклого міста Червоногород (зараз окраїна села Нирків). В XIX ст перебудований на палац, був оточений великим парком з фонтанами. На даний момент збереглися лише дві вежі замку.

Оглядовий майданик “Інь і Янь”

Одна з найбільш видовищних точок огляду Дністра, яка знаходиться поблизу села Литячі. В цьому місці річка утворює широкий каньйон зі стрімкими берегами. Посеред Дністра видно острів, розділений протокою. 

Водоспад “Над Стрипою”

Мальовничий каскадний водоспад на невеликій притоці річки Стрипа. Дорога до нього — це русло гірської річки. 

Русилівські водоспади

Кілька каскадних водоспадів на притоці річки Стрипа. Протікають в глибокому каньйоні серед лісу.

Язловецький замок та палац

Оборонний комплекс (замок і палац) в с. Язловець. Побудований в XVII ст, замок і палац з’єднував високий підвісний міст. Палац добре зберігся, зараз тут діє монастир. Замок вимагає реставрації.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page