top of page
ternopil-mototravel-main.jpg

Тернопільщина

Ціна

8000 грн

Тип туру

Дати

червень 2025

ADVENTURE

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

300 км, асфальт, грунтові дороги

Маршрут

Кам’янець-Подільський - Кудринецький замок - Мельниця-Подільська - Кривче - печера “Кришталева” - Борщів - Більче-Золоте - печера “Язичницька” - Блищанка - Заліщики - Іване-Золоте - Джуринський водоспад - Шутроминці - Литячі - Жниброди - водоспад Над Стрипою - Язловець - Чортків

ternopil-mototravel-karta.jpg

Замок в кожному другому селі, екскурсія печерою “Кришталевою”, численні водоспади та неймовірні види на Дністер

Тернопільська область надзвичайно багата цікавими туристичними місцями, особливо якщо трохи з’їхати з асфальту. В нашому ADVENTURE-турі будуть старовині замки та палаци, численні водоспади, печери та неймовірні види на Дністер.  

 

Починаємо наш мототур в Кам’янці-Подільському: збираємось ввечері в готелі, відпочиваємо. Наступного ранку регіональними асфальтованими дорогами їдемо до Кудринецького замку, розташованого на річці Збруч. Милуємось видом на старовинний Волоський шлях з башти фортеці, петляємо грунтовками та польовими дорогами в бік села Кривче. Тут розташована одна з найвідоміших природних пам’яток Тернопільщини: печера “Кришталева”. Гуляємо з екскурсією її лабіринтами, обідаємо, після чого рушаємо в бік Дністра. Ми будемо їхати долинами річок та грунтовими серпантинами, на ночівлю зупинимось поблизу Заліщиків. 

 

Другий день туру буде присвячено не менш вражаючим красотам Тернопільщини. Ми подолаємо складний грунтовий серпантин, щоб дістатися Джуринського водоспаду — найвищого рівнинного водоспаду України, будемо дивитися на Дністер з оглядової точки “Інь і Янь”, пообідаємо поблизу дикого водоспаду “Над Стрипою” та погуляємо затишним парком Язловецького палацу. Завершуємо тур в Чорткові вечерею в панорамному ресторані.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелях 3*, 2-місні номери

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває два повних дні / три ночівлі. Збираємось ввечері в Кам’янці-Подільському, селимось в готель, зранку вирушаємо на маршрут. Проїжджаємо близько 150 км регіональним асфальтом та грунтовками, на ночівлю зупиняємось поблизу Заліщиків.

 

Маршрут другого дня — більш різноманітний офроуд в першій половині дня і більше асфальту в другій. Проїжджаємо близько 150 км, фінішуємо в Чорткові, селимось в готель і відпочиваємо. Наступного ранку роз’їжджаємося по домам.

 

Тип мототуру: ADVENTURE

дороги: асфальт різної якості, грунтові і гравійні дороги. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Обов'язкові вимоги: наявність кофрів / кріплень для багажа, захисні дуги / рамки, універсальні шини. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо не більше 200 км на день. Швидкість на шосе становитиме 100-120 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Готелі рівня 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії і цікаві місця

Кам’янець-Подільський

Старовинне подільське місто, яке має величезну кількість історичних пам’яток. Найважливіша з них — фортеця XVI століття, споруджена на краю каньйону річки Смотрич. Один з найкраще збережених середньовічних замків України.

Кудринецький замок

Фортеця XVII ст на річці Збруч. Побудована неподалік від молдавського кордону, на так званому Волоському шляху. Захищала ці землі від нападів татар.

Кривче

Село на Тернопільщині, в давнину було містечком під назвою Оплакана. Має залишки замку XVII ст, зруйнованого турками в часи, коли вони контролювали частину Поділля. 

Печера “Кришталева”

Карстова печера, довжиною близько 28 км. Вважається, що її відкрив монах єзуїтського ордену в 17-18 ст. Назву “Кришталева” печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого, кремового та рожево-бурштинового кольору, що покриває її стіни

Печера “Язичницька”

Дохристиянський печерний храм IX ст, розташований на скелі над річкою Серет. Складається з невеликого гроту, поділеного на кілька частин. Поруч із гротом лежить великий жертовний камінь язичників, в пізніші часи на ньому вирубано хрест. На жертовнику зберігся рівчак-кровосток.

Заліщики

Місто-півострів на Дністрі. Має чимало пам’яток архітектури, старовинний парк. Головна туристична принада — оглядовий майданчик з протилежного берега Дністра, з якого відкривається панорама на місто.

Джуринський водоспад

Найвищий рівнинний водоспад України загальною висотою 16 м. Розташований на річці Джурин, складається з трьох каскадів. Є кілька версій появи водоспаду: зміна русла річки турками-османами під час облоги Червоногородського замку, природний прорив між паралельними ділянками річища, будівництво млина.

Червоногородський замок

Фортеця XVII ст поблизу зниклого міста Червоногород (зараз окраїна села Нирків). В XIX ст перебудована на палац, була оточена великим парком з фонтанами. На даний момент збереглися лише дві вежі замку.

Оглядовий майданик “Інь і Янь”

Одна з найбільш видовищних точок огляду Дністра, розташована поблизу села Литячі. В цьому місці річка утворює широкий каньйон зі стрімкими берегами. Посеред Дністра видно острів, розділений протокою. 

Водоспад "Над Стрипою"

Мальовничий каскадний водоспад на невеликій притоці річки Стрипа. Дорога до нього — це русло гірської річки. 

Язловецький замок та палац

Оборонний комплекс (замок і палац) в с. Язловець. Побудований в XVII ст, замок і палац з’єднував високий підвісний міст. Палац добре зберігся: зараз тут санаторій та жіночий монастир. Замок вимагає реставрації.

Чортків

Місто на Західному Поділлі, відоме з 1522 року. Найвідоміші пам’ятки Чорткова — замок XV ст, міська ратуша, магістрат.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page