top of page
romania-mototravel-main.jpg

Румунія

Ціна

€1000

Тип туру

Дати

18-23 серпня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи  

Кілометраж і покриття 

1700 км, асфальт

Маршрут

Чернівці - Бістріца - Клуж-Напока - соляні копальні Турди - замок Корвінів - Алба-Юлія - Трансальпіна - Римніку-Вилча - Трансфагараш - Брашов - замок Бран - каньйон Біказ - Трансрарау - Чернівці

romania-karta-mototravel.jpg

Одні з кращих серпантинів Європи – Трансфагараш і Трансальпіна

Трансфагараш — must ride дорога для кожного мотоцикліста. В нашому румунському турі ми проїдемо одразу дві топ-траси країни — Трансфагараш і Трансальпіну, а також зануримося в історію і культуру Трансильванії.

 

Ми стартуємо з Чернівців на власних мотоциклах: збираємося ввечері, ночуємо та наступного дня їдемо в бік Румунії. Перша частина нашого туру — екскурсійна. Ми будемо досліджувати історію Трансильванії, яку в Середньовіччі населяли німці. Переночуємо в місті Клуж-Напока, відомому також як Клаузенбург, спустимось в соляну копальню Турди, де видобували сіль ще 1000 років тому, та погуляємо величним замком Корвінів.

 

Наступні два дні мототуру присвячені винятково серпантинам Трансфагараша і Трансальпіни. Мотоциклісти люблять сперечатися, яка з доріг краща. Ми проїдемо їх обидві, тому залишимо вам право самим вирішити, що крутіше.

 

Останні два дні мототуру — все такі ж чудові румунські дороги та багато екскурсій. Ми переночуємо в давньому трансильванському місті Брашов, погуляємо з екскурсією фортецею Бран, яку називають “замком Дракули”. Дорогою додому проїдемо ущелину Біказ та вільну від туристичного трафіку Трансрарау — одну з кращих гірських доріг Румунії. Завершуємо тур в Чернівцях.

Входить у вартість туру

  • проживання в готелях 3* та гестхаузах (двомісні номери)

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • медична страховка та грін-карта

  • обіди та вечері

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває 6 днів / 7 ночей. Ми збираємось ввечері в Чернівцях, селимось в готель і наступного дня в’їжджаємо в Румунію. Катаємось цією країною повних 6 днів. Фінішуємо також в Чернівцях, відпочиваємо, наступного ранку роз’їжджаємось по домам.

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт.

мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об’ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить €800.

 

Документи

Для подорожі по Румунії громадянам України не потрібна віза, лише закордонний біометричний паспорт, водійське посвідчення міжнародного зразка категорії “А” та грін-карта. Необхідно мати медичну страховку з покриттям активності "їзда на мотоциклі".

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому 250-300 км на день. Крейсерська швидкість становитиме 100-120 км/год, на гірських серпантинах будемо їхати повільніше.

 

Кількість учасників

Не більше 10, включно з пасажирами.

 

Проживання

Готелі чи гестхаузи рівня 3*, 2-місні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди та вечері оплачуються окремо.

 

Вартість пального

€1,35 / літр.

 

Місцева валюта

Румунський лей. €1 = 4,9 лея.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для базового ремонту та технічного обслуговування мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів в Україну (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Трансильванія

Історичний регіон Румунії, в давнину заселений угорцями і німцями. Останні також називали його Siebenbürgen (Семиграддя). До семи міст-фортець, що дали назву краю, входять, зокрема, Сібіу, Брашов, Сігішоара, Клуж-Напока.

 

Соляна копальня Турди

Одна з найдавніших соляних шахт Румунії, згадується з 1075 року. Всередині гігантської копальні є численні зали, амфітеатр, колесо огляду і підземне озеро.

 

Замок Корвінів

Один з найбільших замків Європи, розташований в містечку Хунедоара. Збудований в XV ст. В замку 42 кімнати, два мости, його площа — 7000 м2.

 

Трансальпіна

Одна з найвищих та найкрасивіших доріг Карпат, прокладена на висоті 2145 м. На рівні з Трансфагарашем, must ride для кожного мотоцикліста.

 

Трансфагараш

90-кілометрова траса через гори, споруджена румунською армією в часи правління диктатора Чаушеску. Вважається однієї з найбільш видовищних гірських доріг у світі.  

 

Брашов

Місто в Трансильванії, засноване в 1234 році лицарями Тевтонського ордену. Центр міста — це добре збережені готичні квартали з численними пам’ятками архітектури. Зокрема, тут розташована Чорна церква — один з найбільших середньовічних храмів Східної Європи.

 

Замок Бран

Фортеця тевтонців поблизу міста Брашов, яку називають “замком Дракули”. За легендою, Влад Цепеш неодноразово зупинявся тут, а в підвалах замку його катували турецькі вороги. Бран є одним з найбільш відвідуваних замків Румунії.

 

Біказ

Найглибша і найдовша ущелина Румунії, дном якої прокладено вузьку звивисту дорогу. Нарівні з Трансфагарашаном і Трансальпіною, це одне з must visit місць країни.

 

Трансрарау

Не така відома, як Трансфагараш чи Трансальпіна, але не менш красива гірська дорога. Через свою меншу “розкрученість”, тут значно менший трафік.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page