top of page
Radomysl-mototravel-main.jpeg

Радомишль

Ціна

3500 грн

Тип туру

Дати

31 серпня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

430 км, асфальт

Маршрут

Київ - Радомишль - Бистріївка - Житомир - Київ

Radomysl-mototravel-map.jpg

Відвідування замку Радомисль, екскурсія Ремісничим музеєм в Житомирі та відпочинок на пасіці з післяобіднім сном на вуликах

Поїздка в замок Радомисль, що на Житомирщині — чудовий спосіб розвіятися та гарно провести вихідний. Ми додали до неї екскурсію грандіозним музеєм “Ремісничий двір”, про який, впевнені, ви не чули, та відпочинок на пасіці з обідом та післяобіднім сном на вуликах.

 

Ми виїжджаємо з Києва о 9 ранку. Їдемо хорошим асфальтом до міста Радомишль, відомого своєю пивоварнею і замком Радомисль. Насправді це цілий історико-культурний комплекс, до якого входять музей, ландшафтний парк та, власне, сам замок, споруджений на залишках старовинного млина. В Радомислі нас чекає велика екскурсія, після чого їдемо на обід в сусіднє село Бистріївка. Тут, в етно-садибі та, за сумісництвом, пасіці нас нагодують та відправлять на півгодинний сон на вуликах. 


Наступна точка нашого маршруту — це унікальний приватний музей “Ремісничий двір”, розташований на околиці Житомира. Екскурсію проведе власник музею та колекціонер старовини Федір Євтушенко, а йому є що показати: старі великі верстати, колекція сокир, молотків, ковадл, підков та інших ремісничих інструментів. Крім того, в “Ремісничому дворі” зібрані старовинні годинники, фотоапарати, посуд, іграшки, телевізори та програвачі. По завершенню екскурсії п’ємо трав’яний чай в кафе при музеї та вирушаємо в зворотній бік. Ввечері фінішуємо в Києві.

Входить у вартість туру

  • обід та 30-хвилинний сон на вуликах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога 

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває один повний день. Ми стартуємо о 9:00 ранку на одній із заправок на виїзді з Києва. За годину прибуваємо в Радомишль, йдемо на екскурсію замком і його музеями. Обідаємо в етно-садибі та пасіці в селі Бистріївка, після обіду 30 хв відпочиваємо на вуликах. Друга половина дня — це заїзд до Житомира на екскурсію в “Ремісничий двір”. Ввечері повертаємось в Київ.

Тип мототуру: ROAD

Дороги: асфальт різної якості. Можливі короткочасні виїзди на легкі грунтові дороги. 

Мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

Пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 3000 грн.

Режим їзди

Ми проїдемо за день близько 450 км. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на регіональних дорогах — 90-100 км/год.

Кількість учасників

10-12 разом з пасажирами.

Харчування

У вартість туру включено комплексний обід в етно-садибі. Перекуси протягом дня оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, мотоботи, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця

Замок Радомисль

Історико-культурний комплекс, що складається із замку (насправді це перебудований млин 1902 року), готелю, ландшафтного парку, музею домашньої ікони. В музейних фондах «Замку Радомисль» знаходиться також багата колекція предметів старовинного українського побуту.

Музей “Ремісничий двір”, Житомир

Приватний музей, присвячений історії ремесел. В його колекції — старовинні верстати, промислові двигуни, різноманітні ремісничі інструменти. Окрема експозиція — побутові речі часів СРСР. Фонд музею налічує понад 20 тис експонатів.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page