top of page
poltava-mototravel-01.jpg

Полтавщина

Ціна

10 000 грн

Тип туру

Дати

липень 2025

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

900 км, асфальт

Маршрут

Київ - Миргород - Опішня - Диканька - Полтава - Світлогірське - Кременчук - Чигирин - Суботів - Черкаси - Канів - Київ

poltava-mototravel-map.jpg

Центр гончарства в Опішні, топ-музеї Полтави і справжня полтавська вечеря в садочку батьківської хаті Валерія Кришня

Полтавщина — багатий природними і культурними пам'ятками край та батьківщина багатьох відомих українців. В тому числі співзасновника mototravel.agency Валерія Кришня. Він з радістю проведе вас цим маршрутом, покаже всі найцікавіші точки на Полтавщині, а на десерт — влаштує справжню полтавську вечерю в садочку батьківської хати, в його рідному селі Світлогірське.

 

Мототур починається в суботу зранку. Ми рухаємось лівим берегом Дніпра, і першу зупинку робимо в Опішні — одному з осередків гончарства в Україні. Поруч з Опішнею розташована Диканька, яка не потребує особливих представлень завдяки творам Миколи Гоголя. На ночівлю зупинимось в готелі в центрі Полтави. 

 

Наступний день буде коротким за сумарним пробігом, але надзвичайно насиченим. Ми погуляємо Полтавою, відвідаємо музеї Важкої бомбардувальної авіації та Полтавської битви, а наприкінці дня дістанемось Світлогірського. Зупиняємось на ночівлю на комфортабельній базі відпочинку "Берег", де є все для релаксу: номери зі зручностями, класний ресторан, басейн. Вечеряти будемо не в ресторані, а в садочку під вишнями, в батьківській хаті Валерія Кришня.

 

В понеділок зранку їдемо на Київ, але уже правим берегом. Дорогою заїжджаємо до Суботіва, обідаємо в культовому кафе "У пані Ольги" та оглядаємо Іллінську церкву.  Далі рухаємось в бік Канева з його Тарасовою горою. Фінішуємо ввечері в Києві.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелі 3* та на комфортабельній базі відпочинку (двомісні номери)

  • сніданки, вечеря в неділю

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває три повних дні. Ми виїжджаємо з Києва зранку, щоб відвідати з екскурсією Опішню і на вечір прибути в Полтаву. Наступного дня гуляємо з екскурсією Полтавою, проїжджаємо близько 100 км до Світлогірського. В останній день їдемо в бік Києва правим берегом через Суботів, Черкаси і Канів.

 

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт різної якості. Можливі короткочасні виїзди на легкі грунтові дороги.

мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 7000 грн.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо не більше 350-400 на день. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год.

Кількість учасників

10-12, включно з пасажирами.

Проживання

Готель 3*, комфортабельна база відпочинку (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки і вечеря в неділю включені у вартість туру. Решта харчування оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Музей борщу, Опішня

Приватний музей, де нас пригощатимуть різними видами борщу та проведуть цікаву екскурсію полтавськими обрядами і традиціями.

Диканька

Селище, відоме на весь світ завдяки твору Миколи Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". До 1917 року Диканькою володіла родина Кочубеїв, яка побудувала тут палац, тріумфальну арку, церкву, броварню, пошту, тощо.

Музей важкої бомбардувальної авіації, Полтава

Унікальний авіаційний музей просто неба Полтави. Створений на основі полтавської авіабази, де зберігалися важкі та стратегічні бомбардувальники.

Музей Полтавської битви

Комплекс пам’яток історії та монументального мистецтва і музей, присвячений подіям Великої Північної війни та Полтавській битві. Його відвідують туристи з усієї Європи, адже учасниками тієї війни були шведи, фіни, норвежці, данці, німці, поляки, тощо.

Світлогірське

Мальовниче село в Полтавській області в місці впадання в Дніпро річки Ворскла. Має купу надзвичайно красивих локацій, які особисто покаже Валерій Кришень. 

Іллінська церква, Суботів

Православний храм, збудований в 1653 році як родова усипальниця Богдана Хмельницького. Зображений на 5-гривневій купюрі. 

Тарасова гора, Канів

Могила Тараса Шевченка, з якої відкривається чудовий вид на Дніпро і кручі — все, як заповідав поет. Культове місце для мотоциклістів-учасників мотофестивалю "Тарасова гора".

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page