top of page
kaniv-mototravel-main.jpg

Переяслав і Канів

Ціна

3000 грн

Тип туру

Дати

квітень 2025

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

300 км, асфальт

Маршрут

Київ - Переяслав - Канів - Ржищів - Витачів Київ

kaniv-mototravel-map.jpg

Одноденний асфальтовий тур з двома екскурсіями в Переяславі та Каневі

Рівнини з одного берега і круті пагорби з іншого, два потужних музеї, гарні асфальтовані дороги і краєвиди на Канівське водосховище — все це чекає вас в цьому одноденному мототурі.

 

Ми починаємо наш тур з лівого берега Дніпра. Їдемо рівним асфальтом до Переяслава, де, впевнені, більшість із вас були проїздом, але навряд чи зупинялись. А, можливо, і не знали, що тут розташований один з найбільших музеїв України під відкритим небом — Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”. Тут нас чекає кількагодинна екскурсія з великою кількістю експонатів та історій краю.

 

Після Переяслава їдемо в бік Канева, переїжджаємо дамбу і зупиняємось на обід в ресторані з видом на Дніпро. Наступна частина нашого туру — підйом на Чернечу гору, де похований Тарас Шевченко. На зворотній дорозі заїдемо на оглядовий майданчик у Витачеві — стародавньому поселенню слов’ян. Ввечері фінішуємо в Києві.

Входить у вартість туру

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога 

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває один повний день. Ми стартуємо о 9:00 ранку на одній із заправок на виїзді з Києва, прибуваємо до Переяслава і одразу вирушаємо на екскурсію. В Каневі обідаємо. Повертаємось в Київ мальовничими другорядними дорогами правого берега.

Тип мототуру: ROAD

Дороги: асфальт різної якості. 

Мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

Пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 2000 грн.

 

Режим їзди

Ми проїдемо за день близько 300 км. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних дорогах — 90-100 км/год.

Кількість учасників

10-12 разом з пасажирами.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, мотоботи, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Історико-етнографічний заповідник “Переяслав”

Музей народної архітектури та побуту Наддніпрянщини, один з найбільших в України. Налічує 371 пам’ятку історії і архітектури, у фондах музею зберігається 166 000 експонатів.

 

Чернеча Гора, Канів

Місце, де похований Тарас Шевченко, must visit точка для кожного українця. Гора має багату історію: тут знаходили поселення давніх полян, курганний могильник, в Середньовіччя вона належала козацькому монастиреві, звідки отримала свою назву.

Витачів

Село під Києвом. В давні часи — поселення полян, потужний порт на Дніпрі. На місці стародавнього городища споруджено дерев’яну каплицю за проектом Тараса Шевченка.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page