top of page
Khmelnytskyi-mototravel-main.jpg

Хмельниччина

Ціна

10 000 грн

Тип туру

Дати

5-7 липня

ROAD

tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

1000 км, асфальт

Маршрут

Київ - Житомир - Чуднів - Любар - Самчики - Хмельницький - Маліївці - Кам’янець-Подільський - Зубрівський віадук - Бакота - Кам’янець-Подільський - Сутківці - Меджибіж - Вінниця - Київ

podillya-mototravel-map.jpg

Ідеальний тур для шосейних мотоциклів: зі справжніми серпантинами, екскурсіями палацами і замками, а також вражаючими краєвидами на Бакоту

Поїздка в Кам’янець-Подільський — популярний варіант вікенд-подорожі. Ми зробили з неї крутий тур для шосейних мотоциклів: з класним асфальтом та справжніми серпантинами, екскурсіями палацами і замками, а також вражаючими краєвидами на Бакоту.

 

Ми виїжджаємо з Києва пізнього ранку в п’ятницю, на обід зупиняємось в одному з кращих ресторанів Житомира. Ближче до вечора прибуваємо в Самчики, на екскурсію місцевим палацом та парком. Садибу в Самчках називають “маленьким Версалем”. Це один з найкраще збережених старовинних палаців України. Ночуємо в Хмельницькому, в затишному готелі-стайні.

 

Ранок наступного дня починаємо з відвідування Маліївців. В цьому селі зберігся палац XVIII ст та розкішний ландшафтний парк. Перлина парку — це знаменитий Малієвецький водоспад, висота якого сягає 18 м. Обідаємо в Кам’янці-Подільському, після чого їдемо на дві вражаючих оглядових точки. Перша — це недобудований віадук 1916 року. З його 30-метрових опор відкриваються неймовірні краєвиди. Друга точка — це Бакота. До неї веде свіжовідремонтована дорога, і це не просто рівний гарний асфальт, а справжній серпантин, не гірший, ніж в Карпатах! На Бакоті милуємось краєвидами Дністра, спускаємось до печерного монастиря. Повертаємось в Кам’янець-Подільський, селимось в готель та перед вечерею гуляємо екскурсією містом.

 

На третій день нашого туру ми будемо рухатись в бік Києва все таким же класним асфальтом, але обов’язково зупинимось на кілька гарних точок. Перша — це оборонна церква в Сутківцях, друга — Меджибізький замок, одну з найпотужніших фортець Хмельниччини. Завершуємо тур ввечері в Києві.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелях 3* (двомісні номери)

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває три повних дні. Ми виїжджаємо з Києва в п’ятницю об 11:00 і на вечір прибуваємо в Хмельницький. Наступного дня проїжджаємо близько 250 км мальовничими дорогами хмельницької області та зупиняємось на ніч в Кам’янці-Подільському. Третій день — це повернення в Київ хорошим асфальтом із зупинками на кілька екскурсій. 

 

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт. Можливі короткочасні виїзди на легкі грунтові дороги.

мотоцикли: власні шосейні або adventure-мотоцикли з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 7000 грн.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо від 250 до 480 км на день. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год.

Кількість учасників

10-12, включно з пасажирами.

Проживання

Готелі 3* (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Решта харчування оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця

“Дім Трібеля”, Житомир

Ресторан європейської кухні, один з кращих в місті. Розташований в історичній будівлі в готичному стилі, спорудженій на початку XX ст купецькою родиною Трібель. Трібелі були відомі в Російській імперії як виробник лайкових рукавичок. 

Самчики

Унікальний для України парково-палацовий комплекс початку 18 ст, де збереглися автентичні інтер’єри основного палацу. Ліпнина, старовинний паркет, меблі, фрески в японській залі — все це дійшло до нашого часу в гарному стані.

Палац Орловських, Маліївці

Палацово-парковий комплекс XVIII ст, який складається з палацу в стилі класицизму, старовинної водонапірної вежі, молочарні, ландшафтного парку з джерелами і озерами. Окраса парку — 18-метровий штучний водоспад з гротом.

Зубрівський віадук

Недобудований залізничний міст 1916 року через річку Смотрич. Висота пілонів — близько 30 м. Віадук був частиною міжнародного інфраструктурного проекту “Слов’янський шлях” та мав з’єднати порти Адріатичного моря із Санкт-Петербургом. 

Кам’янець-Подільський

Старовинне подільське місто, яке має величезну кількість історичних пам’яток. Найважливіша з них — фортеця XVI століття, споруджена на краю каньйону річки Смотрич. Один з найкраще збережених середньовічних замків України.

Бакота

Село на березі Дністра, затоплене внаслідок спорудження Новодністровської ГЕС. Зараз — надзвичайно мальовнича затока Дністра з унікальним мікрокліматом.

Покровська церква-донжон, Сутківці

Мурована церква оборонного типу, споруджена в 1476 році, одна з найдавніших подібних в Україні. Товщина стін церкви — 1,5-1,8 м. Найближчі аналоги є лише у Франції.

Меджибізький замок

Оборонна споруда Поділля, відома з XII ст. Замок було масштабно розбудовано в XVI ст для захисту від нападів татар. Товщина мурів фортеці сягає 4 м, висота — до 17 м.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page