top of page
himalayas-mototravel-01.jpg

Гімалаї

Ціна

€3500

Дати

7-21 серпня

Тип туру

ADVENTURE

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

орендні Royal Enfield Himalayan або Bullet 500

Кілометраж і покриття 

1000 км, асфальт, ґрунтові та гравійні гірські дороги

Маршрут

Делі - Маналі - Нарканд - Сарахан - Кальпа - озеро Нако (Тибет) - монастир Табо - Каза - поштове відділення Хіккім - перевал Кунзум - Маналі - Делі

himalayas-mototravel-map.jpg

Вершина світу на мотоциклах: розмиті дороги, перевал Кунзум та листівка з найвищого поштового відділення у світі

Хто хоч раз побував в горах, знає, що це — наркотик. Наш мототур в Гімалаї — надзвичайно потужний наркотик. Ми не можемо без нього жити, а тому щороку організовуємо цю поїздку.

 

Ми прилітаємо в Делі, звідти на автобусі доїжджаємо до Маналі. Це курортне містечко, розташоване на висоті 2000 м в індійському штаті Гімачал-Прадеш. В перекладі з гінді назва штату перекладається як “країна снігових гір”. Це чиста правда: тут всюди гори. Також цей регіон межує з Тибетом, куди ми заїдемо на кілька днів.

 

Отримавши мотоцикли Royal Enfield, ми вирушаємо в мандрівку навколо національного парку Великі Гімалаї. Гімалаї — найвищий гірський масив планети, тому хай вас не дивує загальний 1000-кілометровий пробіг мототуру. Ми будемо їздити грунтовими серпантинами, об’їжджати кам’яні завали та долати неглибокі броди. Також проїдемо перевалом Кунзум, розташованим на висоті 4600 м. 100 км місцевих доріг на день тут дорівнюють 500 км асфальту. За кількістю вражень цей маршрут неможливо порівняти ні з чим. Гімалаї — неймовірні гори, і ми готові показати їх вам у всій красі.

Входить у вартість туру

 • оренда і страхування мотоциклів

 • проживання в готелях (двомісні номери)

 • трансфер Делі-Маналі-Делі

 • сніданки

 • супровід досвідченим мотогідом

 • технічна допомога

 • екскурсії по маршруту

 • віза для відвідування Тибету

Не входить у вартість

 • авіапереліт в Делі і назад

 • бензин

 • медична страховка

 • обіди та вечері

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває 14 повних / 10 їздових днів. Ми збираємося в Делі, переїжджаємо до Маналі і відпочиваємо після дороги. Наступного дня беремо мотоцикли і вирушаємо в подорож. Фінішуємо також в Маналі, потім переїжджаємо Делі, а звідти летимо додому.

Тип мототуру: ADVENTURE

дороги: асфальт, ґрунтові та гравійні гірські дороги, неглибокі броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на наших мотоциклах, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: орендні Royal Enfield Bullet 500 або Royal Enfield Himalayan. Мотоцикли особисто перевірені нами на предмет технічного стану та оснащені багажниками, на які можна кріпити сумки-роли (оренда кофрів недоступна).

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Оренда мотоциклів

Ми орендуємо мотоцикли у локального індійського прокатника. Поняття “страховки” тут не існує, відповідно, ніякого депозиту залишати не потрібно. Втім, зламані та пошкоджені деталі або розбитий мотоцикл доведеться відшкодовувати. Подряпини на дугах чи пластику до уваги не беруться.

Документи

Для відвідування Індії необхідно мати закордонний паспорт, водійське посвідчення міжнародного зразка категорії “А” та медичну страховку на випадок захворювання на COVID-19. Страховка також повинна покривати активність "їзда на мотоциклі".

 

Мототур проходить через територію Тибету, для відвідування якого потрібна окрема віза. Її можна отримати перед кордоном Індії і Тибету: заповнити анкету, сфотографуватися, подати документи. Вся процедура займає близько години, тибетська віза включена у вартість туру.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо 100-150 км на день. Перша частина мототуру проходитиме асфальтованими дорогами з типовим індійським трафіком. Друга, офроудна частина маршруту буде майже повністю безлюдною.

Кількість учасників

Не більше 10.

Проживання

Максимально комфортні для цього регіону готелі, 2-місні номери.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

 

Трансфери

У вартість туру включено трансфери з аеропорту Делі до точки старту мототуру в місті Маналі — і в зворотньому напрямку.

 

Вартість пального

€1,2 / літр.

 

Місцева валюта

Індійська рупія. €1 = 86 рупій.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для ремонту та базового технічного обслуговування мотоциклів.

 

Екскурсії та цікаві місця

Храм Бхімакалі, Сарахан

Дерев’яний храм в специфічному індо-тибетському стилі, побудований в XII ст. 

Монастирі Нако, Тибет

Комплекс з чотирьох буддистських храмів, побудованих в IX-X ст. Розташований в однойменному селищі на висоті близько 3600 м. 

Поштове відділення в Хіккімі

Найвище діюче поштове відділення у світі, розташоване на висоті 4440 м.

Перевал Кунзум

Гірський перевал висотою 4590 м. Одне з найвищих місць у світі, куди можна дістатися на мотоциклі.

Перевал Рогтанг

Гірський перевал на висоті 3980 м. Відомий своєю непередбачуваною погодою.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page