top of page
eastern-podillya-mototravel-main.jpg

Східне Поділля

Ціна

10 000 грн

Тип туру

Дати

21-23 червня

TRUE ADVENTURE

Пригода

Не їдемо чітко спланованим маршрутом, а створюємо його

Враження

Разом долаємо труднощі та разом переживаємо радощі подорожі

Група

До 8 райдерів з рівнем їзди не нижче середнього

True Adventure

Це особливий вид наших турів, максимально наближений до реальних мотоподорожей. Є лише день початку туру і день, коли ми повернемось додому, все решта — суцільна пригода!

 

Як і в будь-яких інших наших виїздах, в TRUE ADVENTURE турах ми робимо розвідки, досліджуємо дороги і цікаві місця, але завжди залишаємо місце для невідомого. Ми ночуємо там, де нас застане вечір, їздимо дорогами, які сподобались найбільше. TRUE ADVENTURE — це повне занурення в мотоподорож!

tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні Adventure або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

400 км, асфальт, грунтові дороги і стежки

Маршрут

Вінниця - Нове місто - долинка річки Мурафа - Стіна - Погорений млин - Томашпіль - Тульчин - Брацлав - Печера - Сокілець - Стрільчинці - Тиврів - Вінниця

eastern-podillya-map.jpg

Дослідження Східного Поділля, яким воно було кілька століть тому

Цей мототур — дослідження Східного Поділля, яким воно було кілька століть тому. Колись центром цього регіону була зовсім не Вінниця, а його економічну міць становили не лише великі агровласники.

 

Ми починаємо нашу триденну мотопригоду в готелі в центрі Вінниці, де збираємось 20 червня ввечері. Наступного ранку другорядним асфальтом вирушаємо на південь Вінниччини. Їздимо грунтовками і старими бруківками, які зараз майже не використовуються, будемо минати глухі села і маленькі містечка. В долині річки Мурафа знайдемо мальовничі пагорби і скелі — залишки Подільських товтр. Після цього польовими та лісовими дорогами дістанемося села Стіна. В давнину воно було містом, називалося Янгород та мало козацьку фортецю.

 

Друга частина нашого туру — Південний Буг. Це головна річка Поділля, яка в давнину в буквальному сенсі живила регіон. На Південному Бугові працювали десятки різних за потужністю млинів, а володіти млином в 19 ст — це все одно, що зараз мати невеликий завод. Да нашого часу збереглися лише руїни цих потужних колись будівель.

 

Рухаючись грунтовими дорогами та стежками вздовж Бугу, ми також заїдемо в селище Брацлав — колись столицю Брацлавського воєводства. Ближче до фініша проминемо села Печера та Сокілець, які належали родині Потоцьких. До нашого часу тут збереглися руїни потужного млина, Сокілецький парк, рештки палацу та склеп Потоцьких, споруджений архітектором Городецьким. Завершуємо мототур в готелі у Вінниці.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелях / базах відпочинку, 2-місні номери

  • сніданки, де це передбачено готелем

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває три повних дні / чотири ночівлі. Ми збираємось в четвер ввечері готелі у Вінниці, ночуємо, наступного ранку вирушаємо в тур центральною частиною Вінницької області. Одну ніч проведемо в наметах в мальовничому місці, другу — в готелі / на базі відпочинку. В неділю ввечері повертаємось у Вінницю, селимось в готель і відпочиваємо. Наступного ранку роз’їжджаємось. 

 

Тип мототуру: TRUE ADVENTURE

дороги: асфальт, ґрунтові дороги і стежки, броди, польові дороги. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на мотоциклі класу Adventure, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні adventure або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс та запасом пального не менше 150 км. Обов'язкові вимоги: наявність кофрів / кріплень для багажа, захисні дуги / рамки, універсальні шини. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо до 150 км. Швидкість становитиме до 100 км/год на асфальті і не вище 60 км/год на бездоріжжі.

Кількість учасників

Не більше 8.

 

Проживання

На початку і фініші туру ночуємо в готелі 3* у Вінниці (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері. Протягом туру одну ніч проведемо в наметах, другу — в готелі / на базі відпочинку.

Харчування

Сніданки, де це передбачено готелем, включені у вартість туру. Решта харчування оплачуються окремо. Кожному учаснику туру необхідно мати дводенний запас дегідрованої туристичної їжі.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Враховуючи ночівлю в наметах, обов'язкова наявність спорядження для кемпінгу: намет, спальник, каремат.

 

Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Цікаві місця

Стіна

Село на Вінниччині, в минулому — місто Янгород. Розташоване в мальовничій долині річки Русави. В 1650-х роках тут була козацька фортеця, яку неодноразово намагалися штурмувати поляки.

Погорений млин, с. Вила

Масштабний триповерховий млин кінця 19 ст в долині річки Русава. Поруч мав невеликий постоялий двір і шинок. Згорів в 1917 рокі, відтоді не відновлювався.

Брацлав

Селище в Тульчинському районі, в минулому — центр Брацлавського воєводства у складі Великого князівства Литовського і Речі Посполитої. Має кілька старовинних церков, синагогу, потужний млин Якова Солітермана (частково переобладнаний на ГЕС), кілька особняків заможних євреїв.

Сокілець та Печера

Сусідні села на річці Південний Буг, які належали родині Потоцьких. До нашого часу збереглися руїни потужного млина, Сокілецький парк, рештки палацу та склеп Потоцьких, споруджений архітектором Городецьким.

Млин в селі Стрільчинці

Дерев’яний млин на річці Південний Буг, споруджений в 1848 році. Поруч розташовані руїни іншого млина, кам’яного і більш масштабного.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page