top of page
Chernihiv-mototravel-main.jpg

Чернігівщина

Ціна

6000 грн

Тип туру

Дати

10-11 серпня

ROAD

mars-mototravel.jpg

Гід туру

Марс

Краснящих

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

550 км, асфальт

Маршрут

Київ - Кіпті - Ніжин - Крути - Батурин - Седнів - Чернігів - Київ

Chernihiv-mototravel-map.jpg

Фортеці і палаци гетьманської столиці Батурина, дерев’яна церква з гоголівського “Вія” в Седневі, давньоруські храми Чернігова

Поїздка на Чернігівщину — чудовий варіант короткого мототуру на вихідні! Тут хороші дороги, особлива і дуже гарна природа, а також чимало пам’яток історії та культури. Саме місто Чернігів — одне з найдавніших в Україні.

 

Ми починаємо мототур в суботу зранку: збираємось на заправці на виїзді з Києва та вирушаємо в напрямку Ніжина. Першу зупинку робимо поблизу Меморіалу пам’яті героїв Крут. В 1918 році 500-600 молодих українських молодих вояків зустріли під Крутами багатотисячну більшовицьку армію. В цьому місці нас чекає пізнавальна екскурсія з фактами про ті страшні події. Наступна локація нашого туру — невеличке містечко Батурин, яке в давнину було Гетьманською столицею. Тут збереглося купа пам’яток тих часів, які неможливо оглянути за кілька годин. В Батурині ми зупинимось на ніч.

 

Ранок наступного дня починаємо з екскурсій по Батурину: відвідаємо фортецю, палац гетьмана Кирила Розумовського. Після цього рухаємось в бік Чернігова. Дорогою заїдемо в село Седнів, де розташований, напевно, найвідоміший дерев’яний храм України — Георгіївська церква. Тут знімався фільм “Вій” за мотивами повісті Миколи Гоголя. Атмосфера в цьому храмі просто неймовірна! Після обіду в етно-ресторані, гуляємо Черніговом та повертаємось в Київ.

Входить у вартість туру

  • одна ночівля в готелі 2-3*, двомісні номери

  • сніданок

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває два повних дні. Ми стартуємо з Києва зранку, зупиняємось на екскурсію в Крутах. Ночуємо в Батурині. Наступного дня через Чернігів повертаємось в Київ, фінішуємо близько 20:00.

 

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт різної якості

мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 5000 грн.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому 200-300 км на день. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год.

 

Кількість учасників

10-12, включно з пасажирами.

 

Проживання

Готель 2-3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданок включений у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Меморіал пам'яті героїв Крут

Меморіальний комплекс, присвячений битві під Кру́тами, що відбулася 29 січня 1918 року. Тоді кілька сотень вояків армії УНР вступили в бій з кількатисячним підрозділом російської Червоної гвардії, зупинивши їхній наступ на Київ.

Батурин

Гетьманська столиця, яка була резиденцією для Івана Мазепи, Пилипа Орлика, Кирила Розумовського та інших гетьманів. В 1708 році місто було знищене московськими військами, згодом відбудоване.

Палац Кирила Розумовського, Батурин

Палац доби класицизму, в якому мешкав гетьман Кирило Розумовський. Зараз тут музей, в якому відновлені інтер'єри часів Гетьманщини, експонуються картини та ікони. 

Батуринська фортеця

Дерев'яна оборонна споруда, збудована в 1625 році. Знищена московським військом, відбудована в 2008 році.

Георгіївська церква, Седнів

Дерев'яний православний храм епохи бароко, побудований в 1747 році. Церква прославилася тим, що тут знімали кінофільм “Вій” за мотивами твору Миколи Гоголя.

Чернігів

Старовинне місто з численними пам’ятками часів Київської Русі: дитинець, Спаський та Борисоглібський собори, кілька курганів.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page