top of page
Cherkasy-OFF-main.jpg

Черкащина

Ціна

6000 грн

Тип туру

Дати

серпень 2024

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

400 км, грунтові та гравійні дороги, асфальт

Маршрут

Трипілля - Кузьминці - Уляники - Грушів - Шандра - Пилява - гора Дівиця - Сахнівка - Мошни - Будище - Мошногірський ліс - Мліїв - Корсунь-Шевченківський - Стеблів - Богуслав - Миронівка - Трипілля

Cherkasy-OFF-map.jpg

Епічні ліси Черкащини: лісовий лабіринт гори Дівиця, Мошногірський кряж, мільйони років тому утворений льодовиком

Цей мототур — максимальне занурення в ліси Черкащини. Ми починаємо його в Трипіллі, неподалік від Києва. Рухаємось польовими дорогами в бік Черкаської області, минаємо мальовничі села та максимально уникаємо асфальту. Поблизу села Межиріч заїжджаємо в перший непролазний ліс — масив гори Дівиці. Про неї ходять легенди, але нас цікавить насамперед вигадливий рельєф лісу та його заплутана мережа доріг. Тут будуть навіть справжні грунтові серпантини!

 

Виїхавши з лісу, перетинаємо дерев’яним містком річку Рось та рухаємось до села Мошни. Колись воно було черкаською резиденцією графа Воронцова, мало палац, вежу, з якої було видно Черкаси, та величезний ландшафтний парк. Поблизу Мошнів зупиняємось на ночівлю.

 

Ранок наступного дня починаємо з дослідження епічного лісу, який в минулому намагався перетворити на парк граф Воронцов. Ліс тягнеться на десятки кілометрів та вкриває всю поверхню Мошногірського кряжу — гористого утворення, сформованого в льодовиковий період. Рельєф цього місця — майже гірський: непролазні хащі, повалені дерева та зарослі дороги.

 

Після Мошногір’я відпочиваємо на польових дорогах Корсунь-Шевченківського та Стеблева. Поблизу Богуслава заїдемо у ще один ліс — з озерами, лісовозними дорогами та глибоченними коліями. Повертаємось в бік Києва польовими дорогами, завершуємо тур в Трипіллі близько 18:00.

Входить у вартість туру

  • ночівля в готелі 3* / гестхаузі, 2-місне поселення

  • сніданок

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Мототур триває два повних дні / одну ночівлю. Ми збираємось в суботу зранку в Трипіллі та виїжджаємо на маршрут. Їдемо грунтовими польовими та лісовими дорогами близько 200 км, зрідка виїжджаємо на регіональний асфальт, ввечері прибуваємо в готель, селимось і відпочиваємо. Наступного дня повертаємось на Київ через ліси Мошногірського кряжа та Богуслава, проїжджаємо близько 200 км, ввечері фінішуємо в Трипіллі. 

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: ґрунтові польові та лісові дороги, асфальт. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому по 200 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 90-100 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Одна ночівля в готелі 3* / гестхаузі, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданок включено у вартість туру. Решта харчування оплачується окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії і цікаві місця

Гора Дівиця

Пам’ятка природи місцевого значення поблизу села Сахнівка, Черкаська обл. За легендою, свою назву отримала від князя Святослава. По факту — це ліс зі складним рельєфом та важкодоступними грунтовими дорогами.

Мошни

Село поблизу Черкас, яким в XIX ст володів російський князь Воронцов. Він побудував в Мошнах розкішний палац (не зберігся), облаштував ландшафтний парк, величезну 58-метрову вежу, з якої було видно Черкаси. До нашого часу збереглася лише Спасо-Преображенська церква 1839 року. 

Мошногірський кряж

Величезний рельєфний ліс поблизу Черкас, який тягнеться вздовж річки Вільшанки. Має льодовикове походження. Максимальна висота кряжу — 204 м.

Відслонення богуславських гранітів

Геологічна пам’ятка природи, гранітні скелі на річці Рось заввишки до 10 м.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page