top of page
cherkasy-mototravel-18.jpg

Черкащина

Ціна

6000 грн

Тип туру

Дати

10-12 травня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій

Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

600 км, асфальт

Маршрут

Київ - Кагарлик - Миронівка - Моринці - Шевченкове - Сміла - Холодний Яр - Суботів - Чигирин - Черкаси - Канів - Ржищів - Київ

cherkasy-karta-mototravel.jpg

"Золота підкова Черкащини" в мото-форматі

В цьому вікенд-турі ми побачимо всі найкрутіші туристичні місця Черкаської області, а також відвідаємо кілька must visit точок для кожного українського мотоцикліста.

 

Перший короткий день нашого мототуру — це проїзд з Києва до Моринців, рідного села Тараса Шевченка, де ми зупинимось на ночівлю в мальовничій етно-садибі. Наступного дня оглядаємо з екскурсією Моринці та сусіднє село, де поет провів своє дитинство. Обідаємо та перемикаємось на іншу потужну частину історії Черкащини — Холодний яр. Дихаємо його вільним повстанським повітрям, фотографуємось під дубом Максима Залізняка, на ночівлю зупиняємось в етно-комплексі неподалік.

 

Третій день туру — це козацька історія Черкащини. Ми відвідаємо Суботів, побачимо знамениту церкву Богдана Хмельницького та його резиденцію в Чигирині. Повертаємось в Київ через Черкаси і Канів. Раз на рік, на початку літа, цим шляхом їдуть учасники мотофестивалю "Тарасова гора". Ми повторимо їхній маршрут і також заїдемо в Канів на могилу Тараса Шевченка. Звершуємо мототур в неділю ввечері.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в етно-садибах

  • сніданки, вечеря в п'ятницю

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні
Наш мототур триває 2,5 дні. Ми виїжджаємо з Києва на власних мотоциклах в п'ятницю в другій половині дня. За перший день проїжджаємо близько 200 км до Моринців, де зупиняємось на ночівлю. Наступного дня у нас буде дуже насичена програма, яка завершиться ночівлею в етно-садибі в Холодному яру. Третій день — це багато екскурсій та проїзд через Канів і Ржищів. Фінішуємо в Києві в неділю ввечері.


Тип мототуру: ROAD
дороги: асфальт різної якості. Можливі короткочасні виїзди на легкі грунтові дороги.
мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.
пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 4000 грн.

Режим їзди
В середньому ми проїжджатимемо 250 км на день. Швидкість на шосе — 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год.

Кількість учасників
10-12 разом з пасажирами.

Проживання
Етно-садиби, проживання в кімнатах, розрахованих на 2-4 гостей. За доплату можливе окреме поселення.

Харчування
Сніданки та вечеря в п'ятницю включені у вартість туру. Обіди і вечеря в суботу оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження
Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога
Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця
Моринці
Рідне село Тараса Шевченка. До складу музейного комплексу в Моринцях входять хата, в якій народився поет, хата Якима Бойка, діда Тараса Шевченка.

Шевченкове
Колишня Кирилівка — село, в якому пройшли дитячі роки Тараса Шевченка. Зараз тут діє літературно-меморіальний музей Шевченка, до складу якого входять хата батьків поета, хата дяка, де навчався Тарас, інші пам'ятні місця.

Холодний Яр
Урочище на території Черкаської області. Відоме великою кількістю археологічних пам'яток, в XVIII ст тут почалася Коліївщина — масштабне повстання проти польської шляхти. В XX ст в Холодному Яру діяла самопроголошена Холодноярівська Республіка.

Дуб Максима Залізняка
1100-літній дуб на території Холодного Яру. Названий на честь Максима Залізняка, який на цьому місці проводив наради за часів Коліївщини.

Іллінська церква, Суботів
Православний храм, збудований в 1653 році як родова усипальниця Богдана Хмельницького. Зображена на 5-гривневій купюрі.

Музей Богдана Хмельницького, Чигирин
Музей з величезною колекцією пам'яток козацької доби. Вони відтворюють побут, в якому жив Богдан Хмельницький.

Резиденція Богдана Хмельницького, Чигирин
Комплекс споруд поруч з музеєм Богдана Хмельницького: гетьманський будинок, канцелярія, скарбниця, курінь охорони, захисний мур.

Тарасова гора, Канів
Могила Тараса Шевченка, з якої відкривається чудовий вид на Дніпро і кручі — все, як заповідав поет. Культове місце для мотоциклістів-учасників мотофестивалю "Тарасова гора".

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page