top of page

Сертифікат Mototravel

Ви тримаєте в руках сертифікат Mototravel, а отже — готові їхати в один з наших мототурів. Це чудова новина! Впевнені, що ви отримаєте масу задоволення, здобудете корисний мототуристичний досвід та знайдете однодумців для спілкування.

 

Щоб скористатися сертифікатом, вам потрібно його активувати, заповнивши форму внизу сторінки. Також обов’язково ознайомтесь з умовами використання сертифікату.

Якір 1

Умови використання сертифікату

Щоб скористатися сертифікатом, вам необхідно мати відкриту категорію “А” та власний мотоцикл. Якщо вам бракує досвіду керування байком чи не вистачає необхідної екіпіровки — не страшно! Ми запропонуємо інструктора для навчання, проконсультуємо у виборі необхідної екіпіровки та спорядження.

 

В окремих випадках, якщо у вас тимчасово немає свого двоколісного, ми можемо підібрати мотоцикл в оренду. Оренда оплачується окремо. Ми не гарантуємо доступність орендних мотоциклів протягом сезону.

 

Сертифікат має унікальний номер, закріплюється за конкретним отримувачем та не може бути переданий третім особам.

 

Сертифікат дає можливість купівлі із вказаною знижкою будь-якого мототуру Mototravel в межах України. Знижка поширюється виключно на вартість туру. Вартість мототурів Mototravel вказана на сайті в розділі “Календар”, або ж на сторінці конкретного мототуру. У вартість туру входить вичерпний перелік послуг, все інше оплачується окремо — як звичайними учасниками мототуру, так і учасниками з сертифікатами.

 

Термін дії сертифікату вказано на сертифікаті. Розклад мототурів, в яких можна використати сертифікат, доступний на сайті в розділі “Календар”

 

Після активації сертифікату, ви можете зареєструватися на будь-який наш мототур в межах України. Форма реєстрації на мототур розміщена на конкретній сторінці туру. Будьте уважні, заповнюючи форму реєстрації на тур! Ваше ім’я, електронна адреса і телефон мають співпадати з даними в формі активації сертифікату.

 

Для підтвердження знижки, вказаній в сертифікаті, вам необхідно буде пред’явити сертифікат інструктору, який вестиме тур.

 

Для участі в турах форматів ADVENTURE та OFFROAD існує низка вимог до мотоцикла та навичок райдера. Вимоги вказані в описах мототурів відповідних форматів. Якщо оснащення вашого мотоцикла не підходить вимогам туру, або інструктор туру вважає ваші їздові навички недостатніми — вам буде запропоновано поїхати в інший тур.

 

Кількість учасників з сертифікатами в кожному конкретному турі обмежена (за винятком іменних сертифікатів). У випадку, якщо група на обраний вами тур уже зформована, вам може бути відмовлено в участі в ньому та запропоновано поїхати в інший тур протягом терміну дії сертифікату.

Якір 2

Активація сертифікату 

Заповніть цю форму, щоб використати свій сертифікат

Досвід їзди на мотоциклі
Які напрямки мототурів вас цікавлять

Дякуємо! Тепер ви можете використати ваш сертифікат в будь-якому турі Mototravel по Україні.

bottom of page