top of page
Borzhava-mototravel-main.jpg

Боржава

Ціна

12 000 грн

Тип туру

Дати

21-22 вересня

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

150 км, гірські грунтові дороги

Маршрут

Пилипець - Подобовець - водоспад Шипіт - гора Гимба - гора Жид Магура - гора Граб - гора Великий Верх - гора Плай - стара сироварня під Плаєм - Воловець - Гукливий - Подобовець - Пилипець - гора Ряпецка - траверс гори Великий Верх - гора Плай - гора Темнатик - Воловець - Гукливий - Подобовець - Пилипець

Borzhava-mototravel-karta.jpg

Карколомні карпатські підйоми, вершини висотою 1600 м, захопливі краєвиди Боржави та дороги крізь букові ліси

Полонина Боржава — один з наймальовничіших гірських масивів Карпат. Тут купа важкодоступних куточків дикої природи, і в той же час є чимало гірських доріг, якими можна досліджувати гори на мотоциклі.

 

ВАЖЛИВО! Маршрут мототуру проходить винятково асфальтованими та грунтовими дорогами. Ми не їздимо Національними парками та заповідниками і дбайливо ставимось до природи.

 

Маршрут мототуру — коловий: ми живемо в Пилипці, тут починаємо і завершуємо наші одноденні виїзди. В програмі першого дня — відвідування водоспаду Шипіт, підйом на гору Гимба (1497 м), куди возять туристів на джипах і квадроциклах, видовищний проїзд боржавським хребтом та спуск в цивілізацію через метеостанцію на горі Плай та руїни старої сироварні. Одні ділянки даватимуться нам відносно легко, на інших треба буде проявити всі свої офроудні навички.

 

Другий день туру трохи коротший, але не менш захопливий. Ми подолаємо складний кам’янистий підйом на гору Ряпецка, об’їдемо траверсою вершину Високий Верх (1598 м), зробимо фото на крутій горі Темнатик та спустимось в село через густий буковий ліс. Завершуємо тур відпочинком в карпатських чанах.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелі 2-3* / гестхаузі, 2-місне поселення

  • сніданки

  • відпочинок в чанах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

  • доставка мотоцикла на місце старту

Деталі туру

Загальні

Мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми збираємось ввечері в Пилипці, селимось в готель. Зранку вирушаємо на перший коловий маршрут горами. Маршрут другого дня — також коловий, із заїздом на кілька вершин. Завершуємо тур в Пилипці, відпочиваємо, наступного ранку роз’їжджаємось.

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо до 100 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 80-90 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

Проживання

Три ночівлі в готелі 2-3* / гестхаузі, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Решта харчування оплачується окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Цікаві місця

Полонина Боржава

Гірський масив довжиною близько 50 км, найдовший на Закарпатті. Складається з кількох хребтів, висота гір тут становить 1300-1500 м. Найвища вершина Боржави — гора Стій (1681 м).

Водоспад Шипіт

Мальовничий каскадний водоспад на річці Пилипець, висота — 14 м. Одна з найпопулярніших природних пам’яток Закарпаття. 

Гимба

Найвідвідуваніша вершина (висота 1497 м) полонини Боржава, розташована поблизу курорту Пилипець. Від Пилипця до підніжжя Гимби можна заїхати грунтовою дорогою або крісельним підйомником. На саму гору туристів возять на джипах і квадроциклах. 

Плай

Популярна серед туристів гора на Боржаві, висота 1323 м. На вершині розташована метеостанція, яка працює з 1968 року. 

Великий Верх

Гора висотою 1598 м, з якої видно весь боржавський хребет. 

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page