top of page
Buky-mototravel-main-1.jpg

Буцький каньйон

Ціна

6000 грн

Тип туру

Дати

27-28 квітня

ADVENTURE

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

500 км, асфальт, грунтові польові і лісові дороги

Маршрут

Київ - Узин - Рокитне - Бушеве - Буки - Водяники - Лисянка - Медвин - Богуслав - Германівка - Обухів - Київ

Buky-mototravel-karta.jpg

Грунтовки і польові дороги Київщини, схили лижного курорту Черкащини і пороги річки Рось

Буцький каньйон — популярна туристична локація Черкащини, до якої можна дістатися нудним рівним асфальтом по Одеській трасі. Якщо звернути з асфальту, можна побачити купу красот: річки з порогами, густі ліси, мальовничі пагорби і навіть справжній гірськолижний курорт!

 

Ми вирушаємо в мотоподорож в суботу зранку, стартувавши на одній із заправок за Києвом. Проїжджаємо історичний комплекс “Парк Київська Русь”, петляємо другорядним асфальтом і польовими дорогами до Узина. Тут заїжджаємо на оглядову точку, милуючись каскадом озер, після чого занурюємось в густий ліс поблизу Рокитного. По хиткому дерев’яному містку переїжджаємо річку Рось та їдемо грунтовками до Буцького каньйону. Селимось, катаємось по каньйону на човнах, відпочиваємо.

 

Наступного ранку снідаємо і їдемо крутезним офроудним треком вздовж річки Гірський Тікич. Після цього польовими дорогами рухаємось в село Водяники — справжній гірськолижний курорт Черкаської області. Тут немає гір, як в Буковелі чи Славському, але є кілька витягів, інфраструктура для зимового катання та унікальний рельєф. Численні яри і глибокі балки перетікають одна в одну, утворюючи справжній рай для їзди по бездоріжжю.

 

Рухаючись в бік Києва, ми будемо проїжджати містечко Богуслав з його порогами та гранітними скелями на річці Рось. Перед Києвом заїдемо в мальовниче село Германівка, на Ревину гору. Завершуємо тур в неділю ввечері.

Входить у вартість туру

  • одна ночівля в готелі 3*, двомісні номери

  • сніданок

  • сплав на човнах по Буцькому каньйону

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває два дні / одну ночівлю. Ми виїжджаємо з Києва в суботу зранку, проїжджаємо регіональними асфальтованими та грунтовими дорогами близько 250 км. На ночівлю зупиняємось поблизу в с. Буки. Наступного дня рухаємось в зворотній бік іншим маршрутом, проїжджаємо близько 250 км, фінішуємо в Києві в неділю ввечері.

Тип мототуру: ADVENTURE

дороги: другорядний асфальт, польові та лісові грунтові дороги. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс та запасом пального не менше 150 км. Обов'язкові вимоги: наявність кофрів / кріплень для багажа, захисні дуги / рамки, універсальні шини. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому 250 км на день. Швидкість становитиме 100-110 км/год на асфальті і не вище 60 км/год на бездоріжжі.

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Готель 3*, 2-місні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

Харчування

Сніданок включено у вартість туру. Решта харчування оплачується окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Парк Київська Русь

Повномасштабна реконструкція Києва X ст, яка розкинулася на території площею 20 Га. На даний момент побудовані дерев’яні мури висотою до 15 м, в’їзні ворота зі сторожевими вежами, терем Ярослава Мудрого, садиби тогочасних містян тощо.  

Буцький каньйон

Каньйон на річці Гірський Тікич, утворений у протерозойських гранітах віком 2 млрд років. Являє собою оригінальний скелястий берег з виступами заввишки близько 30 м. Довжина каньйону — 2,5 км, ширина — 80 м.

Водяники

Село в Черкаській обл та однойменний гірськолижний курорт. Водяники відрізняються особливим гористим рельєфом. На території курорту є кілька туристичних цікавинок: копія дерев’яної козацької церкви 17 ст, відновлені дерев’яні вітряки.

Відслонення богуславських гранітів

Геологічна пам’ятка природи, гранітні скелі на річці Рось заввишки до 10 м.

Ревина гора, Германівка

Пагорб в с. Германівка з гарним краєвидом. В Середньовіччі на цьому місці існувало слов’янське поселення Герменич.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page