top of page
bakota-mototravel-01.jpg

Бакота

Ціна

7000 грн

Дати

24-26 травня

Тип туру

ADVENTURE

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

1000 км, асфальт і ґрунтові дороги

Маршрут

Київ - Житомир - Чуднів - Турчинівка - Меджибіж - Хмельницький - Сутківці - товтри - Кам’янець-Подільський - Китайгородське відслонення - Бакота - водоспад Бурбун - Сокілець - Нова Ушиця - Хмільник - Бердичів - Житомир - Київ

bakota-mototravel-map.jpg

Подорож до затопленого села на Дністрі, яке стало однією з найбільш відвідуваних туристичних локацій України

Бакота — неймовірно красива точка на карті України, яка манить тисячі людей. Ми зробили її центром класного ADVENTURE-маршрута, в якому будуть старовинні замки і церкви, закинуті села, вапнякові гори і навіть водоспади.

 

Ми стартуємо в Києві в п’ятницю зранку, минаємо Житомир та звертаємо на другорядний асфальт в бік Чуднова. Сільськими асфальтованими та польовими дорогами доїжджаємо до Меджибожа. Тут у нас буде екскурсія місцевим замком — одним з найкращих та найпотужніших в Хмельницькій області. На ночівлю зупиняємось в Хмельницькому.

 

Ранок наступного дня починаємо з кави та культурної програми: заїжджаємо оглянути унікальну оборонну церкву в селі Сутківці. Потім звертаємо з асфальту на грунтовки і польові дороги, катаючись подільськими товтрами — невисокими вапняковими горами. Мільйони років тому вони були дном мілководного моря, тому і зараз тут можна знайти відбитки мушлів. Обідаємо в Кам’янці-Подільському і вирушаємо в бік Бакоти. Ми будемо проїжджати Китайгородське відслонення — унікальну природну пам’ятку часів Палеозойської ери, подолаємо кілька крутих кам’янистих підйомів і грунтових серпантинів. Фінал дня — ночівля в наметах на березі Дністра з неймовірними краєвидами.

 

На третій день, одразу після сніданку, заїдемо скупатися на мальовничий водоспад Бурбун. Також проїдемо закинутим селом Сокілець, розташованим в каньйоні річки Ушиця. Опівдні виїжджаємо на рівний асфальт в місті Нова Ушиця, обідаємо і звідти доїжджаємо до Києва.

Входить у вартість туру

  • одна ночівля в готелі 2-3* (двомісні номери)

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває три повних дні / дві ночівлі. Ми стартуємо з Києва та за перший день проїжджаємо близько 400 км. Ночуємо в Хмельницькому, наступного дня вирушаємо катаємось регіональним асфальтом та легким бездоріжжям. Третій день — це 80 км грунтовок / легкого офроуда і близько 350 км доїзду до Києва швидким асфальтом.

Тип мототуру: ADVENTURE

дороги: асфальт, ґрунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 400сс та запасом пального не менше 150 км. Обов'язкові вимоги: наявність кофрів / кріплень для багажа, захисні дуги / рамки, універсальні шини. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо від 200 до 450 км на день. Швидкість становитиме 100-120 км/год на асфальті і не вище 60 км/год на бездоріжжі.

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Одну ніч ночуємо в готелі рівня 2-3* (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері. Другу ніч — в наметах на березі Бакоти. 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо. На місці ночівлі в наметах будемо готувати їжу на пальниках.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Враховуючи ночівлю в наметах, обов'язкова наявність спорядження для кемпінгу: намет, спальник, каремат.

 

Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Меджибізький замок

Оборонна споруда Поділля, відома з XII ст. Замок було масштабно розбудовано в XVI ст для захисту від нападів татар. Товщина мурів фортеці сягає 4 м, висота — до 17 м.

Покровська церква-донжон, Сутківці

Мурована церква оборонного типу, споруджена в 1476 році, одна з найдавніших подібних в Україні. Товщина стін церкви — 1,5-1,8 м. Найближчі аналоги є лише у Франції.

Товтри

Вапнякові гори, утворені живими організмами. Це залишки бар’єрного рифу мілководного Сарматського моря, яке мільйони років тому вкривало територію сучасного Поділля.

 

Китайгородське відслонення

Один із найповніших у світі розломів рельєфу часів палеозойської ери, єдиний подібний в Європі. У вапнякових відкладеннях знаходять рештки коралів, брахіоподів, панцирних риб та інших істот, які мешкали тут мільйони років тому.

Бакота

Село на березі Дністра, затоплене внаслідок спорудження Новодністровської ГЕС. Зараз — надзвичайно мальовнича затока Дністра з унікальним мікрокліматом.

Водоспад Бурбун

Мальовничий водоспад в каньйоні річки Бобравка, який впадає в озеро з чистою блакитною водою. Дуже схожий на водоспади південно-східної Азії.

 

Сокілець

Стародавнє село в каньйоні річки Ушиця, яке було виселене під час будівництва Дністровської ГЕС. Але не затоплене: інженери помилилися в розрахунках, завдяки чому збереглися історична частина села, старий цвинтар, міст через річку Ушиця.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page