Гід туру
Андрій Титаренко
Мотоцикли
власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли
Кілометраж і покриття
120 км
грунтові дороги і стежки
Маршрут
Ржищів - Балико-Щучинка - Ходорів - Великий Букрин - Зарубинці - Батурова гора - Григорівка - Рожена криниця - оз. Бучак - Пшеничники - Пії - Ржищів
Офроуд-тур по загадковому півострову, який називають “місцем сили”
Трахтемирів називають “місцем сили” — і не даремно. На цьому гористому півострові знаходять залишки скіфських городищ та язичницьких святилищ, через Трахтемирів ходили в походи на половців князі Київської Русі, а козаки будували тут фортеці та монастирі. А ще цей півострів — шматок дикої і неймовірно красивої природи.
Ми починаємо наш тур із Ржищева: їдемо крутими лісовими стежками, тренуємо техніку їзди по бездоріжжю. В селі Балико-Щучинка заїжджаємо на меморіал “Букринський плацдарм”, з якого відкривається чудовий вид на Дніпро. Ще кілька невеликих сіл — і ми занурюємось в дику природу Трахтемирова. Тут суцільно горбистий рельєф, схожий на невисокі гори, густі ліси і зовсім мало людей. Рай для любителів ендуро!
Ми піднімемось на Батурову гору, де височить козацька могила, заїдемо до літописної Роженої криниці, побуваємо на березі штучного озера Бучак. В другій половині дня, польовими дорогами і стежками, виїдемо на асфальт поблизу Ржищева. Звідти роз'їжджаємось.
Входить у вартість туру
обід в польових умовах
супровід досвідченим мотогідом
технічна допомога
Не входить у вартість
бензин
Деталі туру
Загальні
Наш мототур триває один повний день. Ми збираємось зранку в Ржищеві поблизу річкового вокзалу. Там починається наш офроудний маршрут довжиною близько 120 км. В другій половині дня виїжджаємо на тверде покриття в районі села Пії. Завершуємо тур в Ржищеві, звідти роз’їжджаємось.
Тип мототуру: OFFROAD
дороги: грунтові дороги та стежки. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.
мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.
пасажири: мототур проводиться без пасажирів.
Підготовка райдерів
Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.
Режим їзди
Швидкість на другорядних асфальтованих дорогах становитиме 100-110 км/год, на бездоріжжі — не вище 60 км/год.
Кількість учасників
Не більше 10.
Харчування
У вартість туру включено обід в польових умовах.
Екіпіровка та спорядження
Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.
Технічна допомога
Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).
Екскурсії та цікаві місця
Букринський плацдарм
Меморіал часів Другої Світової війни, місце висадки радянських військ в 1943 році. За оцінками істориків, в боях за Букринський плацдарм загинуло близько 250 тисяч солдат Радянської армії.
Городище Чучин
Давньоруське місто, зруйноване монголами в 1223 році. Було розташоване на 70-метровій кручі над Дніпром і добре укріплене. До нашого часу збереглися залишки оборонного валу.
Батурова гора
Гора висотою 240 м, розташована на краю Трахтемирівського півострова. Отримала свою назву на честь похованого тут козака Батури. На вершині збереглася його могила з кам'яним хрестом.
Рожена криниця
Пам'ятка історії IX ст, розташована поблизу с. Бучак. За легендою, тут зупинялися напитися води князі Святослав, Ігор та Володимир, прямуючи на рать з половцями.
Озеро Бучак
Штучне озеро поблизу с. Бучак, нижній котлован недобудованої ГАЕС. Живиться підземними джерелами, тому вода тут — холода і чиста, блакитного кольору. Розташоване вище рівня Канівського водосховища.
Забронювати тур
Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру