top of page

Трахтемирів

Ціна

3000 грн

Тип туру

Дати

18 березня

OFFROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

120 км

грунтові дороги і стежки

Маршрут

Ржищів - Балико-Щучинка - Ходорів - Великий Букрин - Зарубинці - Батурова гора - Григорівка - Рожена криниця - оз. Бучак - Пшеничники - Пії - Ржищів

Cherkasy-OFF-map.jpg

Офроуд-тур по загадковому півострову, який називають “місцем сили”

Трахтемирів називають “місцем сили” — і не даремно. На цьому гористому півострові знаходять залишки скіфських городищ та язичницьких святилищ, через Трахтемирів ходили в походи на половців князі Київської Русі, а козаки будували тут фортеці та монастирі. А ще цей півострів — шматок дикої і неймовірно красивої природи.


Ми починаємо наш тур із Ржищева: їдемо крутими лісовими стежками, тренуємо техніку їзди по бездоріжжю. В селі Балико-Щучинка заїжджаємо на меморіал “Букринський плацдарм”, з якого відкривається чудовий вид на Дніпро. Ще кілька невеликих сіл — і ми занурюємось в дику природу Трахтемирова. Тут суцільно горбистий рельєф, схожий на невисокі гори, густі ліси і зовсім мало людей. Рай для любителів ендуро!


Ми піднімемось на Батурову гору, де височить козацька могила, заїдемо до літописної Роженої криниці, побуваємо на березі штучного озера Бучак. В другій половині дня, польовими дорогами і стежками, виїдемо на асфальт поблизу Ржищева. Звідти роз'їжджаємось.

Входить у вартість туру

  • обід в польових умовах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

Не входить у вартість

  • бензин

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває один повний день. Ми збираємось зранку в Ржищеві поблизу річкового вокзалу. Там починається наш офроудний маршрут довжиною близько 120 км. В другій половині дня виїжджаємо на тверде покриття в районі села Пії. Завершуємо тур в Ржищеві, звідти роз’їжджаємось.

Тип мототуру: OFFROAD
дороги: грунтові дороги та стежки. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.
мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.
пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

Режим їзди
Швидкість на другорядних асфальтованих дорогах становитиме 100-110 км/год, на бездоріжжі — не вище 60 км/год.

Кількість учасників
Не більше 10.

Харчування
У вартість туру включено обід в польових умовах.

Екіпіровка та спорядження
Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога
Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця

Букринський плацдарм

Меморіал часів Другої Світової війни, місце висадки радянських військ в 1943 році. За оцінками істориків, в боях за Букринський плацдарм загинуло близько 250 тисяч солдат Радянської армії.

​​

Городище Чучин

Давньоруське місто, зруйноване монголами в 1223 році. Було розташоване на 70-метровій кручі над Дніпром і добре укріплене. До нашого часу збереглися залишки оборонного валу.

​​

Батурова гора

Гора висотою 240 м, розташована на краю Трахтемирівського півострова. Отримала свою назву на честь похованого тут козака Батури. На вершині збереглася його могила з кам'яним хрестом.

​​

Рожена криниця

Пам'ятка історії IX ст, розташована поблизу с. Бучак. За легендою, тут зупинялися напитися води князі Святослав, Ігор та Володимир, прямуючи на рать з половцями.

Озеро Бучак

Штучне озеро поблизу с. Бучак, нижній котлован недобудованої ГАЕС. Живиться підземними джерелами, тому вода тут — холода і чиста, блакитного кольору. Розташоване вище рівня Канівського водосховища.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page