top of page

Португалія

Ціна

€2600

Тип туру

Дати

16 червня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій Кришень

Мотоцикли

Орендні Honda NC750X або Yamaha Tracer 7 GT

Кілометраж і покриття 

1200 км

асфальт

Маршрут

Лісабон - Коїмбра - Альдейаш ду Хішту - Серра-да-Ештрела - долина річку Дору - Порту - Назаре - мис Рока - Лісабон

Cherkasy-OFF-map.jpg

Дорога вздовж Атлантичного океану, Порту і Лісабон, долина портвейну і мис Рока – місце, де закінчується Європа

Наш португальський мототур включає проїзд вздовж Атлантичного океану, старовинні міста та автентичні села, гірські серпантини та одну з найкращих мотодоріг світу в долині річки Дору. А на десерт – прогулянки вуличками Порту і Лісабона.


Ми стартуємо та фінішуємо в Лісабоні — столиці Португалії. Першу частину туру рухаємось в бік гір Серра-да-Ештрела. Зупиняємося в Коїмбрі з її середньовічним університетом, проїжджаємо мальовничий регіон Альдейаш ду Хішту, який славиться своїми автентичними португальськими селами та дістаємося гори Торре — найвищої вершини материкової Португалії (1993 м). Повертаємося в бік узбережжя трасою N222 в долині річки Дору, яку визнано однією з кращих мотодоріг у світі.


Після обов'язкової дегустації портвейну в Порту, починається друга частина нашого туру, в які буде океан, дууууже багато океану! Ми будемо їхати узбережжям, зупинятися біля маяків та в маленьких містечках. Нас чекають Назаре, відоме своїми величезними хвилями, знаменитий серферський спот Пеніше та мис Рока — найзахідніша точка Європи. Завершуємо мототур в Лісабоні.

Входить у вартість туру

 • оренда та страхування мотоциклів

 • ​проживання в готелях 3* (двомісні номери)

 • сніданки

 • супровід досвідченим мотогідом

 • технічна допомога

 • екскурсії по маршруту

 • платні дороги по маршруту

 • трансфери

Не входить у вартість

 • авіапереліт в Лісабон і назад

 • бензин

 • обіди та вечері

 • медична страховка

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває 7 повних / 5 їздових днів. Ми прилітаємо в Лісабон, наступного дня отримуємо прокатні мотоцикли і вирушаємо в подорож. Фінішуємо також в Лісабоні, здаємо мотоцикли і наступного дня повертаємось додому.

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт

мотоцикли: орендні Honda NC750X / Yamaha Tracer 7 GT (або аналогічного класу). Всі мотоцикли готові до подорожі, застраховані та оснащені кофрами. За доплату можлива оренда мотоцикла вищого класу.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить €2000.

Оренда мотоциклів

Ми орендуємо мотоцикли з базовою страховкою, яка передбачає блокування на кредитній карті орендаря депозиту в розмірі €1400-1600. За доплату можлива купівля додаткової страховки, яка зменшує суму депозиту.

Документи

Для відвідування Португалії громадянам України не потрібна віза. Лише закордонний біометричний паспорт та водійське посвідчення міжнародного зразка категорії “А”. Необхідно мати медичну страховку на випадок захворювання на COVID-19. Страховка також повинна покривати активність "їзда на мотоциклі".

Режим їзди

Ми проїжджатимемо в середньому 200-250 км на день. Крейсерська швидкість становитиме 100-120 км/год, на гірських серпантинах — 60-70 км/год.

Кількість учасників

Не більше 8, включно з пасажирами.

Проживання

Готелі рівня 3*, 2-місні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди та вечері оплачуються окремо.

Трансфери

У вартість туру включені трансфери з та до аеропорту Лісабону, таксі або оренда авто до місць проведення екскурсій.

Вартість пального

€1,7 / літр.

Місцева валюта

Євро.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для базового технічного обслуговування мотоциклів. Серйозний ремонт та евакуація мотоцикла покриваються страховкою.

Екскурсії та цікаві місця

Лісабон

Столиця Португалії, в епоху великих географічних відкриттів — один з цивілізаційних центрів світу. Має величезну кількість пам’яток архітектури.

Коїмбра

Одне з найкрасивіших міст країни, давня столиця Португалії. В місті розташований Коїмбрський університет — найстаріший (з 1290 року) португаломовного світу та однин з найдавніших в Європі. Центр Коїмбри є об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО.

Альдейаш ду Хішту

Гірський регіон в центрі Португалії, який славиться своїми невеличкими мальовничими селами. Майже всі будинки тут зроблені зі сланцю.

Гора Торре, Серра-да-Ештрела

Найвища вершина материкової Португалії (1993 м) та гірського масиву Серра-да-Ештрела. До самої вершини веде асфальтована дорога.

Порту

Друге за розміром місто Португалії, відоме на весь світ своїм портвейном. Тільки вино, виготовлене в долині річки Дору, може офіційно називатися портвейном. Порту має безліч пам’яток історії та архітектури, а також відрізняється своєрідною кухнею.

Пляж ду Норте, Назаре

Відомий на весь світ пляж, де утворюються одні з найбільших у світі хвиль — до 30 метрів заввишки. Культове місце для big wave серферів.

Мис Рока

Найзахідніша точка європейського континенту та must visit місце для будь-якого мотомандрівника. На 140-метровій скелі розташовані маяк, поштове відділення та магазинчик з сувенірами.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page