top of page

Львівщина

Ціна

9000 грн

Тип туру

Дати

24-26 травня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Валерій Кришень

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

асфальт

асфальт

Маршрут

Київ - Олесько - Львів - Самбір - Ужоцький перевал - Тустань - Трускавець - Свірж - Золочів - Тернопіль

Cherkasy-OFF-map.jpg

Найкраща мотодорога України, топові замки Львівщини та відпочинок в Карпатах

Найкраща мотодорога України, вечірній Львів, найвідоміші замки Галичини, а також відпочинок на бальнеологічному курорті Карпат. Все це — в нашому мототурі "Львівщина".


Ми починаємо тур зранку на одній із заправок під Києвом. Учасники туру із західних регіонів України можуть долучитися до групи в селі Олесько, де у нас запланована екскурсія місцевим замком. Він є одним із обов’язкових складових так званої “Золотої підкови Львівщини” — популярного туристичного маршруту. Ввечері ми прибуваємо до Львова, селимось в готель, гуляємо містом та вечеряємо в класному ресторані.


Наступного дня їдемо трасою Н13 в бік Ужоцького перевалу. Це — must ride дорога для кожного мотоцикліста, одна з кращих в Україні: цікаві повороти, ідеальний асфальт, чудові краєвиди. На Ужоцькому перевалі зупиняємось на оглядовій точці, з якої відкривається неймовірна панорама Карпат. Після цього їдемо на екскурсію в Тустань — середньовічну наскельну фортецю, сховану в Карпатах. На ночівлю зупиняємось в місті-курорті Трускавці.


Третій день нашого львівського туру — це все такі ж класні дороги та цікаві екскурсії Свірзьким та Золочівським замками. Завершуємо тур вечерею в одному з кращих ресторанів Тернополя.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелях рівня 3*, двомісні номери

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває три повних дні / три ночівлі. Ми стартуємо з Києва, їдемо швидкісною трасою в бік Львова, першу зупинку по маршруту робимо в Олесько. У Львові ночуємо, наступного ранку рушаємо до Ужоцького перевалу, проїжджаємо близько 300 км за день, зупиняємось на ночівлю в Трускавці. Третій день — це також близько 300 км пробігу та фініш в Тернополі. Там селимось в готель, ночуємо, наступного ранку роз’їжджаємось.

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт.

мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 7000 грн.

Режим їзди

Ми проїжджатимемо від 550 до 300 км на день. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год.

Кількість учасників

10-12 включно з пасажирами.

Проживання

Готелі рівня 3*, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця

Олеський замок

Один з найдавніших замків України, відомий з XIII ст. Розташований на межі Волині і Галичини, в давнину — кордону Литви і Польщі. Замок добре збережений, має велику кількість цікавих артефактів.

Львів

Столиця Галичини та одне з найкрасивіших міст України. Засноване королем Данилом в 1231-1235 рр. У Львові розташована найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні, центр міста внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Тустань

Середньовічна наскельна фортеця і митниця IX-XVI ст, розташована в Карпатах поблизу с. Урич. Фортеця поєднувала природні скельні утворення з дерев’яними стінами. Тустань була важливим оборонним та митним пунктом на соляному шляху з Дрогобича до Європи.

Свірзький замок

Оборонний комплекс поблизу Львова, закладений в 1484 році. Неодноразово перебудовувався, сучасного вигляду набув в середині XVII ст.

Золочівський замок

Замок XVII ст, який впродовж своєї історії служив як фортеця, королівська резиденція, панська садиба, в'язниця, навчальний заклад. В замку є два палаци: Великий та Китайський. В палацах відновлено інтер’єри, зараз це відділ Львівської галереї мистецтв.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page