top of page

Качанівка

Ціна

3000 грн

Тип туру

Дати

14 квітня

ROAD

valerii-kryshen-mototravel.jpg

Гід туру

Марс Краснящих

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

450 км

асфальт

Маршрут

Київ - Кіпті - Крути - Ніжин - Качанівка - Сокиринці - Прилуки - Київ

Cherkasy-OFF-map.jpg

Одноденний асфальтовий мототур з двома екскурсіями в Крутах та Качанівці

Поїздка на мотоциклі в Качанівку — чудовий спосіб розвіятися на вихідні! Ми вмістили в цей одноденний мототур дві екскурсії, прогулянку качанівським парком і обід в автентичному українському ресторані. Все, що вам потрібно, — викотити свій мотоцикл з гаража.


Ми виїжджаємо з Києва о 9 ранку і їдемо хорошим асфальтом до села Крути, що біля Ніжина. Історію сучасної незалежної України неможливо уявити без сьогоднішньої війни з Росією. 100 років тому ця війна вже точилася на нашій території: в 1918 році 500-600 молодих українських молодих вояків дали бій багатотисячній більшовицькій армії. В цьому місці ми проведемо майже дві години в компанії досвідченного екскурсовода, який розповість все про ті страшні дні.


Після Крут регіональними дорогами дорогами їдемо в Качанівку. Цей надзвичайно красивий палацово-парковий комплекс відвідували Шевченко і Гоголь, качанівський парк за своїм розмахом може посперечатися з добре відомою “Софіївкою”, що в Умані. В Качанівці у нас запланований обід в автентичному ресторані та екскурсія палацом і парком.

Входить у вартість туру

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває один повний день. Ми стартуємо о 9:00 ранку на одній із заправок на виїзді з Києва. Опівдні прибуваємо в Качанівку, обідаємо і гуляємо з екскурсією парком і палацом. Ввечері повертаємось в Київ.


Тип мототуру: ROAD

Дороги: асфальт різної якості.

Мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

Пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 2000 грн.


Режим їзди

Ми проїдемо за день близько 450 км. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на регіональних дорогах — 90-100 км/год.


Кількість учасників

10-12 разом з пасажирами.

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, мотоботи, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.


Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).


Екскурсії та цікаві місця

Меморіал пам'яті героїв Крут

Меморіальний комплекс, присвячений битві під Кру́тами, що відбулася 29 січня 1918 року. Тоді кілька сотень вояків армії УНР вступили в бій з кількатисячним підрозділом російської Червоної гвардії, зупинивши їхній наступ на Київ.

Качанівка

Чудово збережений палацово-парковий комплекс 1770-х років, яким тривалий час володіла родина Тарновських. В різні часи гостями палацу були Шевченко, Гоголь, Рєпін, Глінка та ін.

Сокиринський палац та парк

Маєток Григорія Галагана, споруджений у 1823-29 рр. Двоповерховий палац в стилі ампір прикрашають античні скульптури та декоративні вази.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page