top of page
podillya-mototravel-01.jpg

Поділля

Ціна

7000 грн

Тип туру

Дати

червень 2025

ROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи

Кілометраж і покриття 

900 км, асфальт

Маршрут

Київ - Житомир - Вінниця - Могилів-Подільський - Лядовський скельний монастир - Буша - Ямпіль - Тульчин - Печера - Немирів - Вороновиця - Вінниця - Житомир - Київ

podillya-mototravel-map.jpg

Мальовничі пагорби і серпантини, палаци і садиби, скельні монастирі і залишки фортець. Це Поділля — наша українська Тоскана!

Чи знали ви, що найбільша кількість палаців і садиб в межах однієї області України — на Вінниччині? А ще тут є старовинні скельні монастирі, залишки фортець, мальовничі пагорби і навіть серпантини. Їдемо на Поділля — нашу українську Тоскану!

 

Ми стартуємо з Києва опівдні. Першу зупинку робимо в Житомирі, в приватному музеї “Ремісничій двір”. Ближче до вечора прибуваємо у Вінницю, селимось в готель і відпочиваємо. 

 

На другий день починається те, за шо ми так любимо цей мототур! Ідеальним звивистим асфальтом ми дістанемось кордону з Молдовою, де на скелястому березі Дністра височить Лядовський монастир XI ст. Ще трохи подільських серпантинів — і ми прибуваємо в село Буша, сакральне поселення з тисячолітньою історією. Тут просто незліченна кількість пам’яток: давньослов’янський скельний храм, трипільські будівлі, залишки козацької фортеці, Гайдамацький яр та багато інших.

 

Програма третього дня не менш насичена. Ми оглянемо палац Потоцьких в Тульчині, який називають “Подільским Версалем”, усипальницю Потоцьких авторства знаменитого архітектора Городецького, палац Грохольських-Можайських у Вороновиці. Тут же, у Вороновиці, обідаємо в гарному ресторані, після цього доїжджаємо до Києва швидкісною трасою.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелях 2-3* (двомісні номери)

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

  • екскурсії по маршруту

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Наш мототур триває 2,5 дні / дві ночівлі. Ми виїжджаємо з Києва опівдні, ночуємо у Вінниці. Наступного дня катаємось регіональними дорогами Поділля, ночуємо в готелі поблизу кордону з Молдовою. Третій день — це насичена екскурсійна програма палацами Вінниччини (до опівдня) та доїзд до Києва швидкісною трасою.

 

Тип мототуру: ROAD

дороги: асфальт.

мотоцикли: власні шосейні мотоцикли або ендуро-туристи з двигунами об'ємом від 400сс. Якщо у вас немає власного мотоцикла, можемо запропонувати оренду. Подзвоніть нам 050 740 15 68, щоб дізнатися всі умови.

пасажири: в тур можна їхати з пасажиром. Вартість туру для пасажира становить 5000 грн.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо від 250 до 450 км на день. Швидкість на шосе становитиме 120-130 км/год, на другорядних асфальтованих дорогах — не вище 90-100 км/год. 

 

Кількість учасників

10-12 включно з пасажирами.

 

Проживання

Дві ночівлі в готелях 2-3* (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Решта харчування оплачуються окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, боти, дощовик. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами. 

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

 

Екскурсії та цікаві місця

Музей “Ремісничий двір”, Житомир

Приватний музей, присвячений історії ремесел. В його колекції — старовинні верстати, промислові двигуни, різноманітні ремісничі інструменти. Окрема експозиція — побутові речі часів СРСР. Фонд музею налічує понад 20 тис експонатів. 

Палац Вітославських-Львових, Чернятин

Неоготичний палац 1830 року. Мав великий пейзажний парк (зберігся частково), пишну в’їзну браму, навпроти якої зупинявся поїзд. Зараз в палаці діє аграрний коледж.

Лядовський скельний монастир

Чоловічий монастир, розташований на скельній терасі 90-метрової гори. Заснований в 1013 році. З оглядового майданчика монастиря відкривається неймовірний вид на  Дністер.

Буша

Старовинне село на кордоні з Молдовою. В часи Хмельниччини Буша мала потужний замок, статус міста і 16 тисяч населення. Під час українсько-польських воєн була фактично знищена. З тих часів збереглися залишки фортеці, старовинний козацький цвинтар. В Буші є також більш ранні пам’ятки, зокрема, скельний храм V ст.

Гайдамацький яр, Буша

Урочище довжиною кілька кілометрів, схоже на неглибокий каньйон. Стіни яру — це скельні формування, вимиті річкою Бушанка. В давнину тут ховалися мешканці містечка Буша під час вторгнення загарбників. Також в ньому переховувалися гайдамаки.

Палац Потоцьких, Тульчин

Пам'ятка архітектури в стилі раннього класицизму, споруджена на замовлення Станіслава Потоцького в 1781-1785 рр. Складається з палацу з двома флігелями, оранжереї. Перебуває на реставрації.

Печера

Одне з численних сіл і містечок Поділля, яке в XVIII-XIX ст належало родині Потоцьких. Тут збереглися парк, родинний склеп, спроектований архітектором Городецьким, величезний 4-поверховий млин.

Палац Грохольських, Вороновиця

Парк і палац в класичному стилі, споруджений в 1770-1777 рр політиком і державним діячем Францішеком Грохольским. Пізніше належав Миколі Можайському — брату Олександра Можайського, винахідника першого в Російській імперії літака. Зараз частину палацу займає музей історії авіації та космонавтики.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page