top of page
  • Фото автораАндрій Титаренко

Suzuki V-Strom 800DE: зовсім не такий Стром, до якого ви звикли

Сузукі вклинюються в нову для них нішу середньокубатурних тур-ендуро, яка стає дуже конкурентною.

Suzuki V-Strom 800DE

Лінійка V-Strom від Сузукі завжди асоціювалася з надійними та доступними мотоциклами для універсального туризму. Модель 800DE виводить компанію на бездоріжжя.


V-Strom 800DE — абсолютно нова модель. Чутки про неї ходили давно, довший час не було зрозуміло, чи модель отримає місце в лінійці V-Strom, чи буде названа якось інакше. Зв’язку з попередниками тут справді мало: новий паралельний твін замість добре знайомої вешки, нова сталева рама, новий агресивний дизайн, колеса формату 21”/17” і довгохідні підвіски.


Двигун та автономність

Suzuki V-Strom 800DE

Для нової моделі Suzuki зібрали абсолютно новий двигун: паралельний твін, 776 см3 об’єм, 270-градусний колінвал, який забезпечує схожу з вешками віддачу крутного, електронний газ, 83 к.с. і 78 Нм крутного. Роботу зчеплення полегшує фірмова система Suzuki Clutch Assist System.


Об’єм паливного баку мотоцикла — солідні 20 л. Розхід заявлений на рівні 4,4 л/100 км, що гарантує запас ходу в районі 450 км.


Шасі

Ще одна геть не схожа на класичні V-Strom особливість — нова сталева рама. Нагадаємо, що V-Strom завжди позиціонувався як спорт-адвенчер турер, тому використовував алюмінієву раму. На офроуді ж краще себе поводять сталеві конструкції. У мотоцикла алюмінієвий маятник і заточена на бездоріжжя геометрія шасі: довга колісна база в 1570 мм, кут нахилу рульової колонки — 28°.


V-Strom 800DE використовує довгохідні (по 220 мм спереду і ззаду) регульовані підвіски Showa, колеса також готові для бездоріжжя: 21” спереду і 17” ззаду, обидва шпицьовані під камерні шини. Заднє 18” було би, звісно, краще, на таку розмірність більший вибір зубатих покришок. Дорожній просвіт — 220 мм.


Електроніка

Без хорошого пакету електронних помічників мотоцикл в 21 столітті не продаси. У V-Strom 800DE з цим все в порядку: є три карти роботи впорскування, чотири режими роботи трекшн-контроля, в тому числі офроудний режим Gravel (трекшн-контроль також можна повністю відключити), два режими ABS + Rear ABS Cancel Mode, двосторонній квікшифтер в стоці, Low RPM Assist. Є все, що треба для туризму бездоріжжям.


Приборка — це 5-дюймовий кольоровий дисплей з можливістю кастомізації і USB-портом на лівій стороні. Не вистачає конекту зі смартфоном, навіть базового.


Ергономіка та аксесуари

У мотоцикла комфортне на вигляд цілісне сидіння з виразною пасажирською частиною. Всі V-Strom-и завжди відзначалися хорошим рівнем комфорту для другого номеру, і 800DE тут не виняток.


В списку фірмових аксесуарів доступні на 80 мм вищий вітровик, підігрів рукояток керма, захист картера і дуги, протитуманки, занижене сидіння (835 мм проти стандартного 855 мм).


Висновки

Suzuki випустили дуже незвичний для себе мотоцикл, справді придатний для бездоріжжя. У нього довгі підвіски, хороший кліренс, офроудні режими електроніки, і в той же час — чимала вага в 230 кг і комфортне сидіння для їзди з пасажиром. Що стосується ціни, V-Strom 800DE традиційно не коштуватиме всі гроші світу. Прайс в Україні буде відомий не раніше січня 2023 року.

31 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page