top of page
khmelnytskyi-mototravel-01.jpg

Хмельниччина

Ціна

8000 грн

Тип туру

Дати

11-12 травня

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

220 км, грунтові дороги і стежки

Маршрут

Дунаївці - Маліївці - Миньківці - Сокілець - Лисець - Грушка - Бакота - Колодіївка - Субіч - Демшин - Китайгород - Суржинці - Дерев’яне - Кривчик - Дунаївці

khmelnytskyi-mototravel-map.jpg

Джунглі українського Поділля: хащі замість доріг, закинуті села, лісисті гори та броди

Їдемо в OFFROAD-тур на Хмельниччину, досліджувати місцеву дику природу! А вона тут дуже різноманітна: є каньйони, водоспади, порослі лісом гори, кам’янисті підйоми і спуски, а також надзвичайно красивий Дністер.

 

Тур починається в Дунаївцях: ввечері збираємось в готелі, знайомимось та відпочиваємо. Наступного ранку польовими дорогами їдемо в бік села Маліївці, відомого своїм мальовничим водоспадом. Далі рухаємось каньйоном річки Ушиця. В програмі цього дня — лісові дороги і стежки, закинуті села, старовинні водяні млини і чудові краєвиди. На вечір прибуваємо в кемпінг на берег Дністра.

 

Другий їздовий день туру — це найкращі видові точки Бакоти, хащі, схожі на джунглі, кілька бродів та природних пам’яток. Зокрема, заїдемо на Китайгородський розлом часів Палеозойської ери та сфотографуємося на вражаючих скелях села Субіч. Завершуємо тур в готелі Дунаївців, вечеряємо та відпочиваємо. Наступного ранку роз’їжджаємося по домам.

Входить у вартість туру

  • дві ночівлі в готелях 3*, двомісні номери

  • сніданки

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна допомога

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

Деталі туру

Загальні

Тур триває два повних дні / три ночівлі. Ми збираємося ввечері в Дунаївцях, селимося в готель і зранку вирушаємо на маршрут. В перший день проїжджаємо близько 120 км грунтовими дорогами і бездоріжжям, зупиняємось на ночівлю в наметах на Бакоті. Маршрут другого дня — майже 100% офроуд тривалістю близько 100 км. Фінішуємо в тому ж готелі Дунаївців, наступного ранку роз’їжджаємось.

 

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски, броди. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

 

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо по 100-120 км на день. Швидкість становитиме не вище 90 км/год на грунтовках і 60 км/год — на бездоріжжі.

 

Кількість учасників

Не більше 10.

 

Проживання

Дві ночівлі в готелі рівня 3* (двомісні номери). За доплату можливе поселення в окремому номері. Одну ніч проведемо в наметах на березі Дністра. 

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Обіди і вечері оплачуються окремо. На місці ночівлі в наметах будемо готувати їжу на пальниках.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі боти, дощовик. Враховуючи ночівлю в наметах, обов'язкова наявність спорядження для кемпінгу: намет, спальник, каремат.

 

Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Екскурсії та цікаві місця

Маліївці

Мальовниче село, в якому збереглися палац 1788 року шляхтичів Орловських, стара водонапірна вежа, залишки мурів, парк. Окраса парку — 18-метровий водоспад.

Сокілець

Село в каньйоні річки Ушиця, яке було виселене під час будівництва Дністровської ГЕС. Частково збереглися історична частина села, старий цвинтар, міст через річку Ушиця.

Водоспад Бурбун

Водоспад в каньйоні річки Бобравка, який впадає в озеро з чистою блакитною водою. Нагадує водоспади південно-східної Азії.

Бакота

Колишнє село на березі Дністра, затоплене внаслідок спорудження ГЕС. Зараз — надзвичайно мальовнича затока Дністра з унікальним мікрокліматом.

Субіч

Село на крутому березі Дністра, звідки відкриваються неймовірні краєвиди. В селі діє печерний монастир, заснований в 16 ст. 

Китайгородське відслонення

Розлом рельєфу часів палеозойської ери, єдиний подібний в Європі. У вапнякових відкладеннях знаходять рештки коралів, панцирних риб та інших доісторичних істот.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page