top of page
Beskydy-mototravel-main.jpg

Бескиди

Ціна

12 000 грн

Тип туру

Дати

1-2 червня

OFFROAD

andrii-tytarenko-mototravel.jpg

Гід туру

Андрій

Титаренко

Мотоцикли

власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли

Кілометраж і покриття 

200 км, гірські грунтові дороги

Маршрут

Славсько - гора Високий Верх - гора Товстий Жолоб - гора Обнога - Сенечів - Верхня Рожанка - Нижня Рожанка - Славсько - гора Оршовець - гора Тростян - Пшонець - Грабовець - гора Погар - Славсько

Carpathians-mototravel-karta.jpg

Сколівські Бескиди в усій красі: фірмові карпатські підйоми і спуски, дороги хребтами та неймовірні краєвиди

Карпати — надзвичайно складні гори для їзди на важкому мотоциклі. Складаючи цей маршрут, ми зробили так, щоб ви могли сповна насолодитися карпатськими краєвидами, фірмовими підйомами та спусками, і в той же час зробили це на звичайному туристичному ендуро.

 

ВАЖЛИВО! Маршрут мототуру проходить винятково асфальтованими та грунтовими дорогами. Ми не їздимо Національними парками та заповідниками і дбайливо ставимось до природи.

 

Наш мототур — коловий: ми живемо в Славському, тут починаємо і завершуємо наші одноденні виїзди. Перший день катаємось східною частиною масиву Сколівські Бескиди: виїжджаємо серпантином на гору Високий Верх (1242 м), рухаємось мальовничим хребтом до села Сенечів, звідти спускаємось до цивілізації у Верхню Рожанку.

 

Другий день туру — це дослідження гірськолижної історії Славська. Ми піднімемось на невисоку гору Погар (857 м), на яку ще за Австро-Угорщини діяв перший витяг на кінній тязі. Потім закинутою лісовою дорогою заїдемо на гору Тростян (1232 м) — найпопулярнішу вершину курорту. Звідси відкривається чудовий краєвид на Славсько і околиці! Завершуємо тур відпочинком в карпатських чанах.

Входить у вартість туру

  • три ночівлі в готелі 2-3* / гестхаузі, 2-місне поселення

  • сніданки

  • відпочинок в чанах

  • супровід досвідченим мотогідом

  • технічна підтримка

Не входить у вартість

  • бензин

  • решта харчування

  • доставка мотоцикла на місце старту

Деталі туру

Загальні

Мототур триває два повних дні / три ночівлі. Ми збираємось ввечері в Славському, селимось в готель. Зранку вирушаємо на перший коловий маршрут горами. Маршрут другого дня — також коловий, із заїздом на гори Погар і Тростян. Завершуємо тур в Славському, відпочиваємо, наступного ранку роз’їжджаємось.

Тип мототуру: OFFROAD

дороги: грунтові дороги і стежки, кам’янисті підйоми і спуски. Всі позашляхові ділянки придатні для їзди на важкому ендуро, але за наявності у райдера відповідних навичок.

мотоцикли: власні ендуро-туристи або дуал-спорт мотоцикли з двигунами об'ємом від 300сс. Обов'язкові вимоги: захисні дуги / рамки, шини не нижче рівня Michelin Anakee Wild, Continental TKC80, Mitas E-09, Mitas C-02, Motoz Tractionator Desert HT, Motoz Tractionator Rallz, Dunlop D908RR.

пасажири: мототур проводиться без пасажирів.

Підготовка райдерів

Усі, хто бажає взяти участь в мототурі, проходять попередню оцінку і, за потреби, підготовку у інструктора туру. Сам мототур проходить з елементами тренування: інструктор буде пояснювати, як проїжджати складні ділянки, та допомагати райдерам правильно долати їх. Кожний наш offroad-мототур — це і відпочинок, і серйозна прокачка навичок їзди на бездоріжжі.

 

Режим їзди

Ми проїжджатимемо до 100 км на день. На другорядних асфальтованих дорогах швидкість становитиме 80-90 км/год. На бездоріжжі швидкість буде рідко перевищувати 60 км/год.

 

Кількість учасників

Не більше 12.

Проживання

Три ночівлі в готелі 2-3* / гестхаузі, двомісні номери. За доплату можливе поселення в окремому номері.

 

Харчування

Сніданки включені у вартість туру. Решта харчування оплачується окремо.

 

Екіпіровка та спорядження

Кожний учасник мототуру повинен мати необхідну екіпіровку: шолом, куртка, штани, рукавички, високі мотоботи, дощовик, гідратор. Повний список речей, необхідний для подорожі, ми надішлемо. Якщо чогось бракуватиме — допоможемо придбати за найкращими цінами.

Технічна допомога

Тур-лідер має з собою достатній набір інструментів та розхідних матеріалів для технічного обслуговування та базового ремонту мотоциклів. В разі форс-мажорних обставин, ми допомагаємо з евакуацією мотоциклів (за окрему плату).

Цікаві місця

Славське

Село в Карпатах, відоме з 1014 року. Розташоване в мальовничій долині річки Опір та її правої притоки Славки, серед вкритих лісами хребтів Високих Бескидів. З кінця XIX ст — популярний курорт.

Високий верх

Гора поблизу Славська висотою 1242 м, одна з найвищих в регіоні. Вершина і схили не заліснені, тому з Високого верху відкриваються краєвиди на довколишні гори Сколівських Бескидів та Верховинського Вододільного хребта. 

Тростян

Гора в Сколівських Бескидах, висота — 1232 м. Найпопулярніша вершина Славська для гірськолижного відпочинку: тут облаштовано низку бугельних і канатних витягів.

Погар

Невисока (857 м) гора Славська, відома як місце для катання на лижах ще з кінця XIX ст. В 1896 році, за часів Австро-Угорщини, тут був збудований перший у Славську витяг на кінній тязі.

Тур - заявка якір

Забронювати тур

Залиште свої дані, і ми надішлемо вам деталі бронювання туру

Дякуємо! Чекайте від нас листа з деталями мототуру.

bottom of page